عذرخواهی گری لینه‌کر بابت ماسک نداشتن در فروشگاه

عذرخواهی گری لینه‌کر بابت ماسک نداشتن در فروشگاه مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و مجری معروف ورزشی به خاطر نداشتن ماسک در فروشگاه عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت دیلی میرور، گری لینه‌کر، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس که در حال حاضر به عنوان مجری و کارشناس ورزشی فعالیت می کند، پیش‌تر بارها بر لزوم داشتن ماسک در توئیتر خود تاکید کرده بود و عنوان کرده بود حتی اگر داشتن ماسک یک درصد باعث جلوگیری از انتقال ویروس و سلامت افراد باشد باید این کار را انجام داد. با این حال انتشار عکسی از او در فروشگاه بدون ماسک باعث تعجب و انتقاد خیلی‌ها شد که لینه‌کر در پاسخ نوشت: پیری و بالا رفتن سن باعث شد یادم برود دقایقی ماسک بزنم و بلافاصله وقتی متوجه شدم ماسک ندارم، سریع آن را پوشیدم. من از کسانی که در آن دقایق آنجا بودند عذرخواهی می کنم. انتهای پیام

عذرخواهی گری لینه‌کر بابت ماسک نداشتن در فروشگاه

عذرخواهی گری لینه‌کر بابت ماسک نداشتن در فروشگاه

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و مجری معروف ورزشی به خاطر نداشتن ماسک در فروشگاه عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت دیلی میرور، گری لینه‌کر، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس که در حال حاضر به عنوان مجری و کارشناس ورزشی فعالیت می کند، پیش‌تر بارها بر لزوم داشتن ماسک در توئیتر خود تاکید کرده بود و عنوان کرده بود حتی اگر داشتن ماسک یک درصد باعث جلوگیری از انتقال ویروس و سلامت افراد باشد باید این کار را انجام داد.

با این حال انتشار عکسی از او در فروشگاه بدون ماسک باعث تعجب و انتقاد خیلی‌ها شد که لینه‌کر در پاسخ نوشت: پیری و بالا رفتن سن باعث شد یادم برود دقایقی ماسک بزنم و بلافاصله وقتی متوجه شدم ماسک ندارم، سریع آن را پوشیدم. من از کسانی که در آن دقایق آنجا بودند عذرخواهی می کنم.

انتهای پیام