ظریف: شانس ترامپ برای پیروزی در انتخابات بالای ۵۰ درصد است

ظریف: شانس ترامپ برای پیروزی در انتخابات بالای ۵۰ درصد است محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، می‌گوید که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، شانسی بیش از ۵۰ درصد برای پیروزی در انتخابات ماه نوامبر دارد. به گزارش اعتماد آنلاین، آقای ظریف که در یک برنامه زنده اینستاگرامی حضور یافته بود، به سیاست‌های دولت دونالد ترامپ در قبال جمهوری اسلامی پرداخت و آن را «اشتباه» دانست. وی اظهار داشت: «آقای ترامپ دیگر حرف‌ها و دروغ‌هایی را که به او درباره پایان کار جمهوری اسلامی می‌گفتند باور نمی‌کند اما به هرحال او به عنوان رئیس جمهور آمریکا سیاست‌های اشتباهی را دنبال کرده و نمی‌داند چگونه باید از این اشتباهات بازگردد.» وزیر خارجه ایران سپس گفت: «علی‌رغم همه اشتباهاتی که آقای ترامپ در سیاست‌های کلان خود داشته اما معتقدم شانس او برای موفقیت مجدد در انتخابات ریاست جمهوری امریکا بالای ۵۰ درصد است.» دونالد ترامپ کمتر از ده روز قبل به دنبال آزادی مایکل وایت، شهروند آمریکایی که در ایران زندانی بود، عنوان کرد که ایران برای دستیابی به توافق با آمریکا منتظر نتیجه انتخابات آمریکا نماند. وی خطاب به مقامات جم..

ظریف: شانس ترامپ برای پیروزی در انتخابات بالای ۵۰ درصد است

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، می‌گوید که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، شانسی بیش از ۵۰ درصد برای پیروزی در انتخابات ماه نوامبر دارد.

به گزارش اعتماد آنلاین، آقای ظریف که در یک برنامه زنده اینستاگرامی حضور یافته بود، به سیاست‌های دولت دونالد ترامپ در قبال جمهوری اسلامی پرداخت و آن را «اشتباه» دانست.

وی اظهار داشت: «آقای ترامپ دیگر حرف‌ها و دروغ‌هایی را که به او درباره پایان کار جمهوری اسلامی می‌گفتند باور نمی‌کند اما به هرحال او به عنوان رئیس جمهور آمریکا سیاست‌های اشتباهی را دنبال کرده و نمی‌داند چگونه باید از این اشتباهات بازگردد.»

وزیر خارجه ایران سپس گفت: «علی‌رغم همه اشتباهاتی که آقای ترامپ در سیاست‌های کلان خود داشته اما معتقدم شانس او برای موفقیت مجدد در انتخابات ریاست جمهوری امریکا بالای ۵۰ درصد است.»

دونالد ترامپ کمتر از ده روز قبل به دنبال آزادی مایکل وایت، شهروند آمریکایی که در ایران زندانی بود، عنوان کرد که ایران برای دستیابی به توافق با آمریکا منتظر نتیجه انتخابات آمریکا نماند.

وی خطاب به مقامات جمهوری اسلامی در توییتر نوشت: «من در انتخابات برنده می‌شوم و شما اکنون [در صورت مذاکره] به توافق بهتری می‌رسید.»

رقیب آقای ترامپ در انتخابات این دوره جو بایدن، معاون سابق رئیس جمهوری آمریکا در دولت باراک اوباما است.

Radio Eram

FREE
VIEW