صعود یاران موسوی و حیدری به مرحله نهایی کاپ هندبال رومانی

صعود یاران موسوی و حیدری به مرحله نهایی کاپ هندبال رومانی تیم دیناموبخارست رومانی در مسابقه نیمه نهایی کاپ رومانی به برتری رسید. به گزارش ایسنا، با شیوع کرونا مسابقات ورزشی تعطیل شد. اکنون با بهتر شدن و تحت کنترل درآمدن شرایط در برخی کشورها مسابقات ورزشی در حال انجام است. تیم دیناموبخارست رومانی که دو لژیونر هندبال ایران سید علیرضا موسوی و سعید حیدری راد را به خدمت دارد در مرحله نیمه نهایی کاپ رومانی به مصاف باکائو رفت که با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ به برتری رسید و به مرحله نهایی راه یافت. مسابقات هندبال کاپ رومانی تا مرحله یک چهارم نهایی در آذر ۹۸ انجام شده بود و امروز مرحله نیمه نهایی انجام شد. تیم سود و تیم یشعرا دو تیم دیگر هستند که باید در این مرحله مسابقه دهند. برنده این دیدار در مرحله نهایی باید با دینامو بخارست برای عنوان قهرمانی بجنگد. در حال حاضر باکائو عنوان سومی کاپ رومانی را در اختیار دارد. انتهای پیام

صعود یاران موسوی و حیدری به مرحله نهایی کاپ هندبال رومانی

صعود یاران موسوی و حیدری به مرحله نهایی کاپ هندبال رومانی

تیم دیناموبخارست رومانی در مسابقه نیمه نهایی کاپ رومانی به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، با شیوع کرونا مسابقات ورزشی تعطیل شد. اکنون با بهتر شدن و تحت کنترل درآمدن شرایط در برخی کشورها مسابقات ورزشی در حال انجام است.

تیم دیناموبخارست رومانی که دو لژیونر هندبال ایران سید علیرضا موسوی و سعید حیدری راد را به خدمت دارد در مرحله نیمه نهایی کاپ رومانی به مصاف باکائو رفت که با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ به برتری رسید و به مرحله نهایی راه یافت.

مسابقات هندبال کاپ رومانی تا مرحله یک چهارم نهایی در آذر ۹۸ انجام شده بود و امروز مرحله نیمه نهایی انجام شد. تیم سود و تیم یشعرا دو تیم دیگر هستند که باید در این مرحله مسابقه دهند. برنده این دیدار در مرحله نهایی باید با دینامو بخارست برای عنوان قهرمانی بجنگد.

در حال حاضر باکائو عنوان سومی کاپ رومانی را در اختیار دارد.

انتهای پیام