صدور  ۲۰۱ مجوز موسیقی طی دو هفته

صدور ۲۰۱ مجوز موسیقی طی دو هفتهبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دفتر موسیقی، آلبوم های روشن‌تر از خاموشی به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و صدای استاد شهرام ناظری، فصل تازه با صدای احمد نباتی یزدی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی، هم‌سان و هم‌سکوت به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و نوازندگی گروه رامبرانت تریو از جمله آلبوم هایی هستند که در این دو هفته مجوز انتشار گرفتند. آلبوم نوازندگان سرزمین آفتاب شامل قطعاتی از بزرگان موسیقی که توسط محسن قلندری نوازندگی و صدابرداری شده است، نیز مجوز انتشار گرفت. دو تک آهنگ توبه حلاج و باز آمدم با صدای وحید تاج و موسیقی های شایان کریمی و فرید الهامی از جمله تک آهنگ هایی است که در دو هفته اخیر مجوز انتشار گرفتند. گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می شود. برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

صدور ۲۰۱ مجوز موسیقی طی دو هفتهصدور  ۲۰۱ مجوز موسیقی طی دو هفته

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دفتر موسیقی، آلبوم های روشن‌تر از خاموشی به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و صدای استاد شهرام ناظری، فصل تازه با صدای احمد نباتی یزدی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی، هم‌سان و هم‌سکوت به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و نوازندگی گروه رامبرانت تریو از جمله آلبوم هایی هستند که در این دو هفته مجوز انتشار گرفتند.

آلبوم نوازندگان سرزمین آفتاب شامل قطعاتی از بزرگان موسیقی که توسط محسن قلندری نوازندگی و صدابرداری شده است، نیز مجوز انتشار گرفت.

دو تک آهنگ توبه حلاج و باز آمدم با صدای وحید تاج و موسیقی های شایان کریمی و فرید الهامی از جمله تک آهنگ هایی است که در دو هفته اخیر مجوز انتشار گرفتند.

گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می شود. برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.