خانه / بالا / صدور حکم اخراج فلسطینی حامی داعش که در کانادا ادعای مسیحیت کرده بود

صدور حکم اخراج فلسطینی حامی داعش که در کانادا ادعای مسیحیت کرده بود

یک فلسطینی که در سال ۲۰۰۲ وارد کانادا شد و مدعی گردید که به دلیل مغایرت داشتن برخی آموزه های اسلام به اعتقادات شخصی اش، به مسیحیت گرویده به دلیل ادعای دروغ در درخواست پناهندگی، فرایند اخراج او از کانادا آغاز شد.

«محبت نیوز»- قاضی دادگاه فدرال، تصمیم اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا مبنی بر اخراج مرد فلسطینی تبار از کشور را تایید کرد.

به نقل از ایران جوان، مقامات اداره مهاجرت با اشاره به پست ها و پیام های این مرد مبنی بر حمایت از داعش، ادعای او مبنی بر اینکه به مسیحیت گرویده را دروغ ارزیابی کردند. عثمان عاید حمدان با این ادعا که به دلیل ترک دین اسلام جانش در کشور زادگاهش در خطر می باشد، در سال ۲۰۰۲ وارد کانادا شده و تقاضای پناهندگی کرد، و درخواست وی در سال ۲۰۰۴ پذیرفته شد.

هنگامی که حمدان از سال ۲۰۱۴ انتشار پیام ها و پست هایش در حمایت از داعش را آغاز کرد، شک و تردید پلیس و مقامات امنیتی را تحریک کرد. نتیجه تحقیقات پلیس به بازداشت وی در سال ۲۰۱۵ منجر شد. با اینکه او سال گذشته از اتهامات تروریستی تبرئه شد، اما به دلیل ادعای دروغ در درخواست پناهندگی، فرایند اخراج او از کشور آغاز شد.

حمدان هم اکنون ۳۷ ساله، در سال ۲۰۰۲ از طریق مرز زمینی بریتیش کلمبیا و آمریکا وارد کانادا شد. ماه گذشته اداره مهاجرت کانادا او را تهدیدی برای امنیت کانادا تشخیص داده و دستور اخراج وی را صادر کرد. وی تا اجرای حکم اخراج در زندان Fraser Valley بریتیش کلمبیا باقی خواهد ماند.

حمدان که سنی مذهب می باشد مدعی شده بود که به دلیل مغایرت داشتن برخی آموزه های اسلام به اعتقادات شخصی اش، به مسیحیت گرویده بود.

نماینده اداره مهاجرت در دادگاه گفت: نامبرده از مسیحیت پیروی نمی کند. بلکه به اسلام بازگشته و سنی است. بنابراین دلیلی برای ادامه برخورداری از حمایت کانادا وجود ندارد.

همچنین بررسی کنید

طرح ممنوعیت نماز خواندن در اماکن عمومی در سوئیس

یک عضو پارلمان سوئیس با تهیه طوماری درصدد برگزاری یک همه پرسی دیگر در خصوص …

مایک پنس: وقت آن فرا رسیده که اروپا از توافقنامه هسته ای با ایران خارج شود

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر انگشت اتهام را به سوی تهران نشانه …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super