صالحی امیری: برای یکسان‌سازی حقوق ورزشکاران ناشنوا تلاش می‌کنیم

صالحی امیری: برای یکسان‌سازی حقوق ورزشکاران ناشنوا تلاش می‌کنیم رییس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از فدراسیون ناشنوایان گفت: تمام تلاش خود را برای یکسان سازی حفوق ورزشکاران ناشنوا با سایر ورزشکاران انجام خواهیم داد. به گزارش ایسنا، سیدرضا صالحی‌امیری، رییس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در فدراسیون ناشنوایان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این فدراسیون در جریان مسائل و مشکلات ورزشکاران ناشنوا قرار گرفت. در این بازدید کیکاووس سعیدی دبیرکل، عبدی افتخاری و رحیمی اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، فرشادان نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه فدراسیون، خال عضو هیات رییسه فدراسیون و محمد پرگر رییس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش‌های ناشنوایان نیز حضور داشتند. صالحی‌امیری ضمن دیدار با ۳ نفر از قهرمانان المپیک ناشنوایان، از مجموعه ورزشی بازدید کرد. در این بازدید، مسوولان و اعضای فدراسیون درخواست‌های خود را در بحث حقوق ماهانه ورزشکاران، افزایش پاداش قهرمانان، معیشت و موارد دیگر مطرح کردند. هم‌چنین صالحی‌امیری در بازدید از فدراسیون ناشنوایان اظهار کرد: فدراسیون ناشنوایان از قدمت ب..

صالحی امیری: برای یکسان‌سازی حقوق ورزشکاران ناشنوا تلاش می‌کنیم

صالحی امیری: برای یکسان‌سازی حقوق ورزشکاران ناشنوا تلاش می‌کنیم

رییس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از فدراسیون ناشنوایان گفت: تمام تلاش خود را برای یکسان سازی حفوق ورزشکاران ناشنوا با سایر ورزشکاران انجام خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، سیدرضا صالحی‌امیری، رییس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در فدراسیون ناشنوایان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این فدراسیون در جریان مسائل و مشکلات ورزشکاران ناشنوا قرار گرفت.

در این بازدید کیکاووس سعیدی دبیرکل، عبدی افتخاری و رحیمی اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، فرشادان نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه فدراسیون، خال عضو هیات رییسه فدراسیون و محمد پرگر رییس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش‌های ناشنوایان نیز حضور داشتند.

صالحی‌امیری ضمن دیدار با ۳ نفر از قهرمانان المپیک ناشنوایان، از مجموعه ورزشی بازدید کرد.

در این بازدید، مسوولان و اعضای فدراسیون درخواست‌های خود را در بحث حقوق ماهانه ورزشکاران، افزایش پاداش قهرمانان، معیشت و موارد دیگر مطرح کردند.

هم‌چنین صالحی‌امیری در بازدید از فدراسیون ناشنوایان اظهار کرد: فدراسیون ناشنوایان از قدمت بالایی برخوردار است و با عضویت در کمیته ملی المپیک شرایط ورزشکاران ناشنوا برای حضور در مسابقات آینده هموارتر خواهد شد.

او افزود: تمام تلاش خود را برای برابر کردن پاداش ورزشکاران ناشنوا با سایر ورزشکاران خواهیم کرد.

هم‌چنین عضویت فدراسیون در کمیته ملی المپیک، برابری حقوق و پاداش قهرمانان و ورزشکاران با سایر ورزشکاران، اخذ مجوز استخدامی یک ورزشکار ناشنوا در کمیته المپیک، ساخت ۳ تندیس از قهرمانان شاخص ناشنوا، پرداخت حق الزحمه تمرینی ورزشکاران المپیکی تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۱، ارتقا بودجه فدراسیون و اختصاص ویترین ورزش ناشنوایان در موزه ملی المپیک از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

در پایان این دیدار سیدرضا صالحی امیری هدایایی را به قهرمانان ناشنوا تقدیم کرد.

انتهای پیام