شگفتی در دور اول جام حذفی آلمان با حذف هرتا

شگفتی در دور اول جام حذفی آلمان با حذف هرتا در دور اول جام حذفی فوتبال آلمان هرتابرلین با قبول شکست برابر اینتراخت براونشوایگ از دور رقابت‌ها کنار رفت. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، در دور اول رقابت‌های جام حذفی فوتبال آلمان چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها یک شگفتی رخ داد. هرتابرلین تیم پایتخت نشین فوتبال آلمان توسط اینتراخت براونشویگ از دور مسابقات کنار رفت و ۵ بر ۴ شکست خورد. قهرمان این دیدار، هافبک لهستانی براونشویگ یعنی مارتین کوبیلیانسکی بود که هت تریک کرد و زمینه حذف زودهنگام تیم بوندسلیگایی را فراهم کرد. در یک مسابقه دیگر، ماینتس در جدال مقابل هاولسه به میدان رفت و حریف خود را با نتیجه ۵ بر یک شکست داد. ژان فیلیپ ماته، مهاجم تیم ماینتس در این بازی هت تریک کرد. رقابت‌های باشگاهی در فوتبال اروپا به دلیل در پیش بودن رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ که قرار است تابستان برگزار شود با فشردگی زیادی در حال برگزاری است و تیم‌های باشگاهی رقابت‌های خود را باید خیلی زود به پایان ببرند تا در تابستان بازیکنان تیم‌های ملی زمان کافی برای حضور در تیم‌های ملی‌شان قبل از یورو را داشته باشند. ..

شگفتی در دور اول جام حذفی آلمان با حذف هرتا

شگفتی در دور اول جام حذفی آلمان با حذف هرتا

در دور اول جام حذفی فوتبال آلمان هرتابرلین با قبول شکست برابر اینتراخت براونشوایگ از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، در دور اول رقابت‌های جام حذفی فوتبال آلمان چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها یک شگفتی رخ داد. هرتابرلین تیم پایتخت نشین فوتبال آلمان توسط اینتراخت براونشویگ از دور مسابقات کنار رفت و ۵ بر ۴ شکست خورد. قهرمان این دیدار، هافبک لهستانی براونشویگ یعنی مارتین کوبیلیانسکی بود که هت تریک کرد و زمینه حذف زودهنگام تیم بوندسلیگایی را فراهم کرد.

در یک مسابقه دیگر، ماینتس در جدال مقابل هاولسه به میدان رفت و حریف خود را با نتیجه ۵ بر یک شکست داد. ژان فیلیپ ماته، مهاجم تیم ماینتس در این بازی هت تریک کرد.

رقابت‌های باشگاهی در فوتبال اروپا به دلیل در پیش بودن رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ که قرار است تابستان برگزار شود با فشردگی زیادی در حال برگزاری است و تیم‌های باشگاهی رقابت‌های خود را باید خیلی زود به پایان ببرند تا در تابستان بازیکنان تیم‌های ملی زمان کافی برای حضور در تیم‌های ملی‌شان قبل از یورو را داشته باشند.

رقابت‌های بوندسلیگا نیز از هفته آینده شروع می‌شود و رقابت‌های لالیگا و لیگ برتر انگلیس نیز به‌زودی هفته اول خود را برگزار می‌کنند تا فوتبال در اروپا با فشردگی زیادی در حال پیش رفتن باشد.

در فرانسه نیز رقابت‌های باشگاهی چند هفته‌ای است که شروع شده است.

انتهای پیام