شکست مشابه رئال مادرید و بارسلونا پس از ۲۰ سال!

شکست مشابه رئال مادرید و بارسلونا پس از ۲۰ سال! رئال مادرید و بارسلونا در یک شب شکست خوردند که در ۲۰ سال اخیر بی سابقه بود. به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، سرنوشت می خواست هفدهم اکتبر ۲۰۲۰ ماندگار شود. در کمتر از چند ساعت رئال مادرید در خانه مغلوب کادیس شد و بارسلونا برابر ختافه شکست خورد، دو باخت با یک نتیجه یکسان (یک بر صفر). نکته عجیب اینجاست دو غول لالیگای اسپانیا در یک روز شکست خوردند و گلی نتوانستند به ثمر برسانند؛ اتفاقی که در ۲۰ سال گذشته رخ نداده بود. آخرین باری که چنین اتفاق مشابهی دیده شده بود به ششم می ۲۰۰۰ برمی گشت که بارسا با دو گل از رایووایکانو شکست خورد و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو یک بر صفر مغلوب آلاوس شد. شکست های دیشب در فاصله۳۰ کیلومتری از هم رقم خوردند و هر دو تیم با پیراهن صورتی بازی کردند. به نوشته میسترچیپ آخرین باری که دو تیم شکست را پیش از ال کلاسیکو تجربه کردند به سال ۲۰۰۳ بر می گردد. اکنون آبی اناری ها و سفیدپوشان پیش از ال کلاسیکو شنبه هفته آینده باید تلاش کنند تا اعتماد به نفس از دست رفته را با کسب یک نتیجه خوب در لیگ قهرمانان اروپا پید..

شکست مشابه رئال مادرید و بارسلونا پس از ۲۰ سال!

شکست مشابه رئال مادرید و بارسلونا پس از ۲۰ سال!

رئال مادرید و بارسلونا در یک شب شکست خوردند که در ۲۰ سال اخیر بی سابقه بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، سرنوشت می خواست هفدهم اکتبر ۲۰۲۰ ماندگار شود. در کمتر از چند ساعت رئال مادرید در خانه مغلوب کادیس شد و بارسلونا برابر ختافه شکست خورد، دو باخت با یک نتیجه یکسان (یک بر صفر).

نکته عجیب اینجاست دو غول لالیگای اسپانیا در یک روز شکست خوردند و گلی نتوانستند به ثمر برسانند؛ اتفاقی که در ۲۰ سال گذشته رخ نداده بود.

آخرین باری که چنین اتفاق مشابهی دیده شده بود به ششم می ۲۰۰۰ برمی گشت که بارسا با دو گل از رایووایکانو شکست خورد و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو یک بر صفر مغلوب آلاوس شد.

شکست های دیشب در فاصله۳۰ کیلومتری از هم رقم خوردند و هر دو تیم با پیراهن صورتی بازی کردند.

به نوشته میسترچیپ آخرین باری که دو تیم شکست را پیش از ال کلاسیکو تجربه کردند به سال ۲۰۰۳ بر می گردد.

اکنون آبی اناری ها و سفیدپوشان پیش از ال کلاسیکو شنبه هفته آینده باید تلاش کنند تا اعتماد به نفس از دست رفته را با کسب یک نتیجه خوب در لیگ قهرمانان اروپا پیدا کنند.

انتهای پیام