خانه / اخبار / شکست ایران از عربستان در نیمه‌نهایی جوانان آسیا
تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران با شکست ۵-۶ مقابل عربستان در نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا از رسیدن به فینال بازماند.

شکست ایران از عربستان در نیمه‌نهایی جوانان آسیا

Image copyrightAFP

تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران با شکست ۵-۶ مقابل عربستان در نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا از رسیدن به فینال بازماند. ایران با رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ جوانان را گرفته بود.

در یک از جذاب‌ترین مسابقات قهرمانان جوانان آسیا در ورزشگاه “خلیفه اسپورت سیتی” شهر منامه در بحرین، عربستان برنده مسابقه‌ای شد که ۱۱ گل داشت.

امیر حسین پیروانی در این مسابقه تیم ایران را با ترکیب شهاب عادلی، عارف غلامی، رضا شکاری، مهدی مهدی‌خانی، نیما مختاری، علی شجاعی، امید نورافکن، عارف آغاسی، رضا جعفری، شاهین عباسیان و ابوالفضل رزاق‌پور به زمین فرستاد.

در این دیدار رضا جعفری (۴۵)، عارف آغاسی (۴۹)، رضا شکاری (۶۱)، مهدی مهدی‌خانی (۷۵)و رضا کرملاچعب (۸۳)برای ایران گل زدند. برای عربستان نیز سامی ناجی (۱۸ از روی نقطه پنالتی و ۵۱)، ایمن شفیق الخلیف(۴۱) و عبدالرحمان الیامی (۴۶، ۶۴ و ۷۶) برای عربستان گل زدند.

عارف غلامی مدافع تیم ایران در دقیقه ۹۲ بازی با دریافت کارت زرد دوم، از زمین اخراج شد.

تیم ایران پیش از این و با رسیدن به نیمه‌نهایی این مسابقات سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ جوانان در کره جنوبی را گرفته بود. علاوه بر ایران و عربستان تیم‌های ژاپن و ویتنام نیز به نیمه‌نهایی این مسابقات رسیدند.

همچنین بررسی کنید

ترامپ: ایران به روح برجام پایبند نیست، کره‌ شمالی حواسش را جمع کند

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه در باشگاه گلف خود در نیوجرسی، از اظهار …

مهدی طارمی، مرد سال فوتبال ایران در فصل ۹۵-۹۶

"
2016

Watch Dragon ball super