شکایت جودوکار برزیلی به تصمیم فدراسیون جهانی

شکایت جودوکار برزیلی به تصمیم فدراسیون جهانی دادگاه عالی ورزش به درخواست تجدیدنظر جودوکار برزیلی رسیدگی می کند. به گزارش ایسنا به نقل از سایت insidethegames, دادخواست تجدید نظر رافائلا لوپس سیلوا دارنده مدال طلای المپیک برزیل از محرومیت دو ساله وی از جودو، فردا در دادگاه داوری ورزش (CAS) رسیدگی می شود. قهرمان زیر ۵۷ کیلوگرم ریو ۲۰۱۶ با ارائه درخواست تحریم های فدراسیون بین المللی جودو را به چالش می کشد. تست دوپینگ سیلوا ۲۸ ساله در ۹ اوت سال گذشته در جریان بازی های پان آمریکایی لیما ۲۰۱۹ به خاطر ماده ممنوع فنوترول که برای آسم استفاده شده بود مثبت شد. او روز قبل از آن مدال طلا کسب کرده بود اما این عنوان را از او سلب کردند. اگر درخواست تجدیدنظر وی در CAS به نتیجه نرسد، سیلوا نمیتواند در المپیک سال آینده در توکیو شرکت کند. این جودو کار برزیلی پیش از این گفته بود که آزمایش دومی که در تاریخ ۲۹ آگوست سال گذشته انجام داد هیچ اثری از ماده ممنوعه نشان نمی داد. انتهای پیام

شکایت جودوکار برزیلی به تصمیم فدراسیون جهانی

 شکایت جودوکار برزیلی به تصمیم فدراسیون جهانی

دادگاه عالی ورزش به درخواست تجدیدنظر جودوکار برزیلی رسیدگی می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت insidethegames, دادخواست تجدید نظر رافائلا لوپس سیلوا دارنده مدال طلای المپیک برزیل از محرومیت دو ساله وی از جودو، فردا در دادگاه داوری ورزش (CAS) رسیدگی می شود.

قهرمان زیر ۵۷ کیلوگرم ریو ۲۰۱۶ با ارائه درخواست تحریم های فدراسیون بین المللی جودو را به چالش می کشد.

تست دوپینگ سیلوا ۲۸ ساله در ۹ اوت سال گذشته در جریان بازی های پان آمریکایی لیما ۲۰۱۹ به خاطر ماده ممنوع فنوترول که برای آسم استفاده شده بود مثبت شد.

او روز قبل از آن مدال طلا کسب کرده بود اما این عنوان را از او سلب کردند.

اگر درخواست تجدیدنظر وی در CAS به نتیجه نرسد، سیلوا نمیتواند در المپیک سال آینده در توکیو شرکت کند.

این جودو کار برزیلی پیش از این گفته بود که آزمایش دومی که در تاریخ ۲۹ آگوست سال گذشته انجام داد هیچ اثری از ماده ممنوعه نشان نمی داد.

انتهای پیام