شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق

شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کرد. به گزارش ایسنا، باشگاه تراکتور از دروازه‌بان سابق خود به کمیته اخلاق شکایت کرد. در اطلاعیه این باشگاه آمده: نظر به عدم پایبندی رشید مظاهری به قرارداد فی‌مابین و تخلف ایشان در انعقاد قرارداد غیرقانونی با باشگاه غیر، باشگاه تراکتور طی نامه‌ای رسمی علاوه بر پیگیری موضوع در کمیته تعیین وضعیت، شکایت خود از این بازیکن را به کمیته اخلاق نیزاعلام کرد. باشگاه تراکتور حفظ و صیانت از حقوق و منافع خود را در اولویت دارد و تا حصول نتیجه موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح فدراسیون فوتبال و در صورت لزوم از طرق فیفا پیگیری خواهد کرد. انتهای پیام

شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق

شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق

باشگاه تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

به گزارش ایسنا، باشگاه تراکتور از دروازه‌بان سابق خود به کمیته اخلاق شکایت کرد.

در اطلاعیه این باشگاه آمده: نظر به عدم پایبندی رشید مظاهری به قرارداد فی‌مابین و تخلف ایشان در انعقاد قرارداد غیرقانونی با باشگاه غیر، باشگاه تراکتور طی نامه‌ای رسمی علاوه بر پیگیری موضوع در کمیته تعیین وضعیت، شکایت خود از این بازیکن را به کمیته اخلاق نیزاعلام کرد.

باشگاه تراکتور حفظ و صیانت از حقوق و منافع خود را در اولویت دارد و تا حصول نتیجه موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح فدراسیون فوتبال و در صورت لزوم از طرق فیفا پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام