شناسایی بیش از دو هزار مبتلای دیگر به ویروس کرونا در ایران

شناسایی بیش از دو هزار مبتلای دیگر به ویروس کرونا در ایران سخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید از ۲۳۶۹ مورد جدید مبتلا به کووید ۱۹ که طی ۲۴ ساعت گذشته در ایران شناسایی شده‌اند، ۶۸۷ نفر بستری شدند. سیما لاری روز جمعه، ۲۳ خرداد، از شبکه خبر تلویزیون ایران، تازه‌ترین آمار رسمی ابتلا و مرگ مرتبط با کرونا را اعلام کرد. به گفته وی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ نفر نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار رسمی قربانیان کرونا در ایران به ۸۶۵۹ نفر رسید. خانم لاری تعداد رسمی مبتلایان به کرونا در ایران را ۱۸۲ هزار و ۵۴۵ نفر اعلام کرد. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، ۲۷۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ایران در وضعیت شدید این بیماری و تحت مراقبت ویژه قرار دارند. تاکنون ۱۴۴ هزار و ۶۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته و یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۴۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه وضعیت استان‌های هرمزگان، کردستان، آذربایجان شرقی، لرستان و خوزستان را «قرمز» اعلام کرد. همزمان با تاکید خانم لاری بر لزوم استفاده از ماسک در اماکن عمومی و رعایت فاصل..

شناسایی بیش از دو هزار مبتلای دیگر به ویروس کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید از ۲۳۶۹ مورد جدید مبتلا به کووید ۱۹ که طی ۲۴ ساعت گذشته در ایران شناسایی شده‌اند، ۶۸۷ نفر بستری شدند.

سیما لاری روز جمعه، ۲۳ خرداد، از شبکه خبر تلویزیون ایران، تازه‌ترین آمار رسمی ابتلا و مرگ مرتبط با کرونا را اعلام کرد.

به گفته وی، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ نفر نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار رسمی قربانیان کرونا در ایران به ۸۶۵۹ نفر رسید.

خانم لاری تعداد رسمی مبتلایان به کرونا در ایران را ۱۸۲ هزار و ۵۴۵ نفر اعلام کرد.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، ۲۷۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ایران در وضعیت شدید این بیماری و تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

تاکنون ۱۴۴ هزار و ۶۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته و یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۴۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه وضعیت استان‌های هرمزگان، کردستان، آذربایجان شرقی، لرستان و خوزستان را «قرمز» اعلام کرد.

همزمان با تاکید خانم لاری بر لزوم استفاده از ماسک در اماکن عمومی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، مسئول اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ایران نیز درباره ضرورت استفاده معمول از ‌ماسک در حداقل نیمی از جامعه توییت کرده است.

کیانوش جهانپور در توییتر خود نوشت: «مطابق دو مدل ریاضی جامع جدید، استفاده معمول از ‎ماسک در حداقل نیمی از جامعه، شاخص بازتولید ‎کرونا را زیر ۱.۰ نگه می‌دارد.»

Radio Eram

FREE
VIEW