شریفی: با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم

شریفی: با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم هافبک جدید باشگاه پرسپولیس گفت: شرایطی به وجود آمد که فصل قبل مصدوم شدم اما امسال با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم. به گزارش ایسنا، محمد شریفی پس از پیوستنش به باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به خانواده بزرگ پرسپولیس پیوستم و تمام وجودم را می‌گذارم تا بتوانم بهترین عملکردم را با پرسپولیس نشان دهم. من دو ساله بستم و شماره ۱۸ را گرفتم. ان‌شاءالله بتوانیم با پرسپولیس جام‌های بیش‌تری را کسب کنیم. او درباره عملکردش و بد شانسی‌هایی که به دلیل مصدومیت برای او به وجود آمد، گفت: یک شرایطی به وجود آمد و فصل قبل مصدوم شدم اما امسال با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم. نظر آقای گل‌محمدی بوده که در پرسپولیس باشم و تمام وجودم را می‌گذارم تا بتوانیم روزهای خوبی را با پرسپولیس ببینیم. هافبک باشگاه پرسپولیس درباره کار با گل‌محمدی عنوان کرد: کار کردن زیر نظر آقای یحیی گل‌محمدی باعث افتخار است و ان‌شاءالله بتوانم موفق شوم. انتهای پیام

شریفی: با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم

شریفی: با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم

هافبک جدید باشگاه پرسپولیس گفت: شرایطی به وجود آمد که فصل قبل مصدوم شدم اما امسال با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم.

به گزارش ایسنا، محمد شریفی پس از پیوستنش به باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به خانواده بزرگ پرسپولیس پیوستم و تمام وجودم را می‌گذارم تا بتوانم بهترین عملکردم را با پرسپولیس نشان دهم. من دو ساله بستم و شماره ۱۸ را گرفتم. ان‌شاءالله بتوانیم با پرسپولیس جام‌های بیش‌تری را کسب کنیم.

او درباره عملکردش و بد شانسی‌هایی که به دلیل مصدومیت برای او به وجود آمد، گفت: یک شرایطی به وجود آمد و فصل قبل مصدوم شدم اما امسال با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم. نظر آقای گل‌محمدی بوده که در پرسپولیس باشم و تمام وجودم را می‌گذارم تا بتوانیم روزهای خوبی را با پرسپولیس ببینیم.

هافبک باشگاه پرسپولیس درباره کار با گل‌محمدی عنوان کرد: کار کردن زیر نظر آقای یحیی گل‌محمدی باعث افتخار است و ان‌شاءالله بتوانم موفق شوم.

انتهای پیام