شروع اردوی تیم‌ ملی بسکتبال از ۲۳ آبان

شروع اردوی تیم‌ ملی بسکتبال از ۲۳ آبان تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا، از ۲۳ آبان اردوی تمرینی خود را آغاز می‌کند. به گزارش ایسنا، با تصمیم فدراسیون وکادرفنی تیم ملی بسکتبال ایران، ملی‌پوشان برای حضور در پنجره دوم‌ مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ از تاریخ ۲۳ آبان ماه وارد اردو خواهند شد تا تمرینات آماده سازی را برای دو بازی پیش رو آغاز کنند. پنجره دوم مسابقات انتخابی کاپ آسیا به صورت متمرکز با میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران در تاریخ‌های ۸ و ۱۰ آذر به ترتیب با تیم‌های عربستان و سوریه دیدار خواهد کرد. مسعود قاسمی سرپرست تیم‌ ملی بسکتبال ایران با تایید این خبر به ایسنا، گفت: متاسفانه بازی تدارکاتی نداریم و تنها اردپهای ما از ۲۳ آبان آغاز می‌شود تا ملی‌پوشان ‌خود را آماده‌ مسابقات ‌کنند. هدایت تیم ملی بسکتبال ایران را مهران شاهین‌طبع به عنوان سرمربی در اختیار دارد. با توجه به اینکه لیگ بسکتبال از ۱۵ آبان شروع می‌شود، ملی‌پوشان باید بلافاصله یک هفته پس از شروع لیگ خود را به اردوی تیم ملی برسانند. انتهای پیام

شروع اردوی تیم‌ ملی بسکتبال از ۲۳ آبان

شروع اردوی تیم‌ ملی بسکتبال از ۲۳ آبان

تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا، از ۲۳ آبان اردوی تمرینی خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایسنا، با تصمیم فدراسیون وکادرفنی تیم ملی بسکتبال ایران، ملی‌پوشان برای حضور در پنجره دوم‌ مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ از تاریخ ۲۳ آبان ماه وارد اردو خواهند شد تا تمرینات آماده سازی را برای دو بازی پیش رو آغاز کنند.

پنجره دوم مسابقات انتخابی کاپ آسیا به صورت متمرکز با میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران در تاریخ‌های ۸ و ۱۰ آذر به ترتیب با تیم‌های عربستان و سوریه دیدار خواهد کرد.

مسعود قاسمی سرپرست تیم‌ ملی بسکتبال ایران با تایید این خبر به ایسنا، گفت: متاسفانه بازی تدارکاتی نداریم و تنها اردپهای ما از ۲۳ آبان آغاز می‌شود تا ملی‌پوشان ‌خود را آماده‌ مسابقات ‌کنند.

هدایت تیم ملی بسکتبال ایران را مهران شاهین‌طبع به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

با توجه به اینکه لیگ بسکتبال از ۱۵ آبان شروع می‌شود، ملی‌پوشان باید بلافاصله یک هفته پس از شروع لیگ خود را به اردوی تیم ملی برسانند.

انتهای پیام