سیدورف: مسی و رونالدو می توانند همچنان توپ طلا را دست آورند

سیدورف: مسی و رونالدو می توانند همچنان توپ طلا را دست آورند ستاره سابق تیم ملی فوتبال هلند براین باور است که مسی و رونالدو همچنان شانس رسیدن به توپ طلا را دارند. به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یک طلا پیاپی به تناوب توپ طلا را به دست آوردند. در یکی دو فصل اخیر به ویژه بعد از جدایی رونالدو از رئال مادرید با افت محسوس این بازیکن پرتغالی و مسی مواجه شده ایم و افت این دوبازیکن باعث شده است تا از یک طرف تیم های آنها از جام قهرمانی در لیگ قهرمانان به دور بمانند و از طرف دیگر هم بسیاری از پایان دوران این دو بازیکن بزرگ سخن به میان آورند. کلارنس سیدورف، ستاره سابق هلند که سابقه حضور در تیم های بزرگی اروپایی را دارد چنین نظری ندارد. او گفت: من براین باور هستم که مسی و رونالدو همچنان در سطح بالایی هستند و شایسته کسب توپ طلا هستند. آنها همچنان با انگیزه بالا بازی می کنند. مسی و رونالدو در ۱۲-۱۳ سال اخیر درخشیده اند و در سطح بالایی بازی کرده اند. سیدورف ادامه داد: تعداد کمی از بازیکنان هستند که می توانند برای چندین سال در یک سطح بازی کنند. نیمار فصل خوبی را ..

سیدورف: مسی و رونالدو می توانند همچنان توپ طلا را دست آورند

سیدورف: مسی و رونالدو می توانند همچنان توپ طلا را دست آورند

ستاره سابق تیم ملی فوتبال هلند براین باور است که مسی و رونالدو همچنان شانس رسیدن به توپ طلا را دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یک طلا پیاپی به تناوب توپ طلا را به دست آوردند.

در یکی دو فصل اخیر به ویژه بعد از جدایی رونالدو از رئال مادرید با افت محسوس این بازیکن پرتغالی و مسی مواجه شده ایم و افت این دوبازیکن باعث شده است تا از یک طرف تیم های آنها از جام قهرمانی در لیگ قهرمانان به دور بمانند و از طرف دیگر هم بسیاری از پایان دوران این دو بازیکن بزرگ سخن به میان آورند.

کلارنس سیدورف، ستاره سابق هلند که سابقه حضور در تیم های بزرگی اروپایی را دارد چنین نظری ندارد.

او گفت: من براین باور هستم که مسی و رونالدو همچنان در سطح بالایی هستند و شایسته کسب توپ طلا هستند. آنها همچنان با انگیزه بالا بازی می کنند. مسی و رونالدو در ۱۲-۱۳ سال اخیر درخشیده اند و در سطح بالایی بازی کرده اند.

سیدورف ادامه داد: تعداد کمی از بازیکنان هستند که می توانند برای چندین سال در یک سطح بازی کنند. نیمار فصل خوبی را تجربه کرد. کی وین دی برون هم در خط میانی بسیار خوب بود و هازارد هم می توانند در رئال بدرخشد اگر آسیب دیدگی دست بردار او شود. البته بازیکنان دیگری مثل محمد صلاح، سادیو مانه و لواندوفسکی و حتی کوتینیو هم هستند که می توانند به توپ طلا برسند.

او در پایان گفت: شما نگاه کنید به بازیکنانی که بیشترین ثبات را داشته اند. قطعا مسی و رونالدو در صدر این بازیکنان هستند. آنها می توانند بازهم توپ طلا را به دست آورند و بهترین شوند.

انتهای پیام