سومی نماینده هاکی روی یخ ایران در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی

سومی نماینده هاکی روی یخ ایران در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی نماینده باشگاه های ایران با شکست قزاقستان بر سکوی سوم مسابقات کاپ آزاد دوبی ایستاد. به گزارش ایسنا، نماینده باشگاه‌های هاکی روی یخ ایران که در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی شرکت کرده بود با شکست قزاقستان به اولین مدال این رشته در رویدادهای بین المللی دست یافت. نماینده هاکی روی یخ باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۷:۴۰ امروز (پنج شنبه) به وقت محلی در چهارمین دیدار خود به مصاف نماینده قزاقستان رفت و موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست دهد و به اولین مدال برنز این رشته دست یابد. هاکی بازان در نخستین دیدارشان در این رقابت‌ها مقابل نماینده اوکراین چهار بر یک پیروز شدند و در دومین بازی برابر تیم “آل_استار” ۵ بر صفر شکست خوردند و شب گذشته برابر نماینده میزبان ۱۰ بر ۵ مغلوب شدند. انتهای پیام

سومی نماینده هاکی روی یخ ایران در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی

سومی نماینده هاکی روی یخ ایران در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی

نماینده باشگاه های ایران با شکست قزاقستان بر سکوی سوم مسابقات کاپ آزاد دوبی ایستاد.

به گزارش ایسنا، نماینده باشگاه‌های هاکی روی یخ ایران که در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی شرکت کرده بود با شکست قزاقستان به اولین مدال این رشته در رویدادهای بین المللی دست یافت.

نماینده هاکی روی یخ باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۷:۴۰ امروز (پنج شنبه) به وقت محلی در چهارمین دیدار خود به مصاف نماینده قزاقستان رفت و موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست دهد و به اولین مدال برنز این رشته دست یابد.

هاکی بازان در نخستین دیدارشان در این رقابت‌ها مقابل نماینده اوکراین چهار بر یک پیروز شدند و در دومین بازی برابر تیم “آل_استار” ۵ بر صفر شکست خوردند و شب گذشته برابر نماینده میزبان ۱۰ بر ۵ مغلوب شدند.

انتهای پیام