سومین پانل تخصصی همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس برگزار می‌شود

سومین پانل تخصصی همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس برگزار می‌شود مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران دومین گفتگوی سومین پانل از چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را به‌صورت مجازی با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس برگزار می‌کند. به گزارش ایسنا، با توجه به شیوع کرونا ویروس (کووید۱۹) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو همه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس پانل های تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار کرده است که تاکنون دو پانل تخصصی با موضوع خلیج فارس و هویت ملی و گردشگری و میراث فرهنگی در منطقه خلیج فارس با حضور شخصیت‌های علمی کشور برگزار شده است. دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی علمی - فرهنگی خلیج فارس در ادامه نشست‌های خود در سومین پانل با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس با دکتر محمدرضا مجیدی مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره انجمن ایرانی همکار با یونسکو و سفیر و نماینده سابق جمهوری اسلامی ایران در یونسکو با محوریت «دیپلماسی..

سومین پانل تخصصی همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس برگزار می‌شود

سومین پانل تخصصی همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس برگزار می‌شود

مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران دومین گفتگوی سومین پانل از چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را به‌صورت مجازی با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، با توجه به شیوع کرونا ویروس (کووید۱۹) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو همه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس پانل های تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار کرده است که تاکنون دو پانل تخصصی با موضوع خلیج فارس و هویت ملی و گردشگری و میراث فرهنگی در منطقه خلیج فارس با حضور شخصیت‌های علمی کشور برگزار شده است.

دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی علمی – فرهنگی خلیج فارس در ادامه نشست‌های خود در سومین پانل با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس با دکتر محمدرضا مجیدی مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره انجمن ایرانی همکار با یونسکو و سفیر و نماینده سابق جمهوری اسلامی ایران در یونسکو با محوریت «دیپلماسی گردشگری و همکاری‌های منطقه‌ای در حوزه ی خلیج فارس» گفت و گو خواهد کرد.

دکتر محمدرضا مجیدی، دانشیار مطالعات منطقه‌ای دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است و در کارنامه وی عناوین کتاب و مقالات علمی – پژوهشی با موضوعات راه ابریشم و ایران فرهنگی، قدرت‌یابی گروه های راست افراطی در اروپا؛ علل و پیامدها و … به چشم می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی، این گفت و گو چهارشنبه 14 آبان 1399 در محل استودیو مبین خبرگزاری قرآنی برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای مشاهده ویدئوی پانل‌های تخصصی در سایت مرکز IGTV اینستاگرام به نشانی https://www.instagram.com/istta.ir و در کانال آپارات به نشانی آپارات | ISTTA مراجعه کنند. این سخنرانی در قالب گزارش راهبردی (Policy Paper) چاپ و منتشر خواهد شد.

انتهای پیام