سوئد، ایبراهیموویچ را فراموش کرد

سوئد، ایبراهیموویچ را فراموش کرد ستاره میلان برای فیفا دی پیش رو به تیم ملی سوئد دعوت نشد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فهرست تیم ملی فوتبال سوئد برای فیفا دی آینده با یک شگفتی همراه بود. در میان بازیکنانی که یان اندرسون فرا خوانده است نام افراد برجسته ای همچون فورسبرگ (لایپزیگ) و ایساک (رئال سوسیداد) دیده می شود اما غیبت زلاتان ایبراهیموویچ بیش از همه باعث تعجب است. با وجود این که مهاجم میلان در روزهای خوب خود به سر می برد اما جایی در تیم ملی نداشت. او اخیرا در شبکه های اجتماعی اعلام کرده بود دوست دارد دوباره برای تیم ملی بازی کند. با این حال زلاتان ۳۹ ساله باید فعلا صبر کند. ایبراهیموویچ با به ثمر رساندن ۶۲ گل در ۱۱۶ بازی بهترین گلزن تاریخ سوئد به حساب می آید اما به دلیل رابطه بدش با سرمربی اجازه بازگشت به تیم ملی را پیدا نکرد. حتی صدرنشینی با میلان در سری آ و به ثمر رساندن هفت گل و یک پاس گل نظر آندرسون را تغییر نداد. انتهای پیام

سوئد، ایبراهیموویچ را فراموش کرد

سوئد، ایبراهیموویچ را فراموش کرد

ستاره میلان برای فیفا دی پیش رو به تیم ملی سوئد دعوت نشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فهرست تیم ملی فوتبال سوئد برای فیفا دی آینده با یک شگفتی همراه بود. در میان بازیکنانی که یان اندرسون فرا خوانده است نام افراد برجسته ای همچون فورسبرگ (لایپزیگ) و ایساک (رئال سوسیداد) دیده می شود اما غیبت زلاتان ایبراهیموویچ بیش از همه باعث تعجب است.

با وجود این که مهاجم میلان در روزهای خوب خود به سر می برد اما جایی در تیم ملی نداشت. او اخیرا در شبکه های اجتماعی اعلام کرده بود دوست دارد دوباره برای تیم ملی بازی کند. با این حال زلاتان ۳۹ ساله باید فعلا صبر کند.

ایبراهیموویچ با به ثمر رساندن ۶۲ گل در ۱۱۶ بازی بهترین گلزن تاریخ سوئد به حساب می آید اما به دلیل رابطه بدش با سرمربی اجازه بازگشت به تیم ملی را پیدا نکرد. حتی صدرنشینی با میلان در سری آ و به ثمر رساندن هفت گل و یک پاس گل نظر آندرسون را تغییر نداد.

انتهای پیام