سه محور اصلی در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان

سه محور اصلی در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در نشستی صمیمی با محمود کلهری شهردار منظقه ۵ تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا در این نشست دکتر ابطحی گفت: ایجاد تحول، اثربخشی و رسیدن به تکامل سه محور اصلی است که در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی به آن توجه شده است. او با تاکید بر ایجاد تعامل موثر میان دستگاه‌های مختلف در راستای تکریمِ قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ابراز امیدواری کرد همکاری خوبی در این خصوص میان صندوق و شهرداری منطقه ۵ ایجاد شود. شهردار منطقه ۵ نیز در این دیدار گفت: تجلیل و قدردانی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی، ضروری است و همواره باید در اولویت و دستورکار باشد. محمود کلهری اظهار کرد: تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که با تلاش فراوان، باعث افتخارآفرینی ایران زمین می‌شوند، امری ضروری است که نباید از آن غافل ماند، این مهم هم سبب ایجاد دلگرمی و نشاط برای پیشکسوتان ‌می‌شود و هم باعث ایجاد انگیزه و روحیه برای جوانان می‌شود که به ورزش کردن، گرایش پیدا کنند. شهردار منطقه ۵ گفت: سرمایه‌های انسانی ..

سه محور اصلی در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان

سه محور اصلی در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان

مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در نشستی صمیمی با محمود کلهری شهردار منظقه ۵ تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا در این نشست دکتر ابطحی گفت: ایجاد تحول، اثربخشی و رسیدن به تکامل سه محور اصلی است که در برنامه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی به آن توجه شده است.
او با تاکید بر ایجاد تعامل موثر میان دستگاه‌های مختلف در راستای تکریمِ قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ابراز امیدواری کرد همکاری خوبی در این خصوص میان صندوق و شهرداری منطقه ۵ ایجاد شود.
شهردار منطقه ۵ نیز در این دیدار گفت: تجلیل و قدردانی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی، ضروری است و همواره باید در اولویت و دستورکار باشد.
محمود کلهری اظهار کرد: تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که با تلاش فراوان، باعث افتخارآفرینی ایران زمین می‌شوند، امری ضروری است که نباید از آن غافل ماند، این مهم هم سبب ایجاد دلگرمی و نشاط برای پیشکسوتان ‌می‌شود و هم باعث ایجاد انگیزه و روحیه برای جوانان می‌شود که به ورزش کردن، گرایش پیدا کنند.
شهردار منطقه ۵ گفت: سرمایه‌های انسانی بسیار زیادی در منطقه ۵ وجود دارند که باید با برنامه‌ریزی منسجم و هماهنگی صحیح، اقدام‌های لازم برای قدردانی و تکریم از این عزیزان، انجام شود.
کلهری گفت: فرهنگسازی برای تکریم از قهرمانان و مفاخر، نیاز به برنامه ریزی صحیح و بلندمدت دارد.
موسوی، رییس اداره ورزش منطقه نیز گفت: هر چه پیشکسوتان ورزش ما مورد حمایت و توجه قرار گیرند، جوانان بیش‌تری برای ادامه راه قهرمانی این بزرگان‌ترغیب می‌شوند.

انتهای پیام