سه عضو تیم والیبال سایپا کرونا دارند

سه عضو تیم والیبال سایپا کرونا دارند تصویر آرشیوی است. با اعلام نتایج تست کرونای تیم والیبال سایپا، مشخص شد که سه عضو این تیم کرونا دارند. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، اعضای کادر فنی، مدیریتی و بازیکنان تیم والیبال مردان سایپا برای نهمین‌بار تست کرونا به روش PCR انجام دادند و سه نتیجهٔ مثبت در این آزمایش اعلام شد. افراد مبتلا شده که دو نفر از کادر پشتیبانی و یک بازیکن هستند، با نظارت کادر پزشکی باشگاه در قرنطینهٔ خانگی قرار گرفتند و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، پس از سپری‌کردن دوران قرنطینه، آزمایش مجدد از آن‌ها به عمل خواهد آمد. انتهای پیام

سه عضو تیم والیبال سایپا کرونا دارند

سه عضو تیم والیبال سایپا کرونا دارند
تصویر آرشیوی است.

با اعلام نتایج تست کرونای تیم والیبال سایپا، مشخص شد که سه عضو این تیم کرونا دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، اعضای کادر فنی، مدیریتی و بازیکنان تیم والیبال مردان سایپا برای نهمین‌بار تست کرونا به روش PCR انجام دادند و سه نتیجهٔ مثبت در این آزمایش اعلام شد.

افراد مبتلا شده که دو نفر از کادر پشتیبانی و یک بازیکن هستند، با نظارت کادر پزشکی باشگاه در قرنطینهٔ خانگی قرار گرفتند و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، پس از سپری‌کردن دوران قرنطینه، آزمایش مجدد از آن‌ها به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام