سرمربی پورتو: به درخواست‌های عموم برای بازی دادن به طارمی توجه نمی‌کنم

سرمربی پورتو: به درخواست‌های عموم برای بازی دادن به طارمی توجه نمی‌کنم سرجیو کونسیسائو درباره غیبت مهاجم ایرانی خود در بازی‌های این تیم به صحبت پرداخت. به گزارش ایسنا به نقل از SID، پورتو در این فصل شروع ضعیفی داشته است و شکست برابر پاکوس فریرا در لیگ پرتغال نشان از عدم آمادگی مدافع عنوان قهرمانی دارد. سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو پیش از دیدار تیمش مقابل مارسی در لیگ قهرمانان اروپا درباره دلیل بازی ندادن به مهدی طارمی و رفتار این بازیکن گفت: مهدی بازیکن بسیار مودبی است و در حال سازگار شدن با شرایط موجود در تیم است. من به درخواست ها برای بازی دادن به طارمی توجه نمی کنم و خواست مردم مهم نیست. تنها زمانی به یک بازیکن بازی می دهم که ببینم آن بازیکن شایستگی بازی کردن و پیشبرد اهداف تیم را دارد یا خیر. پورتو در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا برابر منچسترسیتی باخت ولی در ادامه توانست المپیاکوس یونان را شکست دهد. انتهای پیام

سرمربی پورتو: به درخواست‌های عموم برای بازی دادن به طارمی توجه نمی‌کنم

سرمربی پورتو: به درخواست‌های عموم برای بازی دادن به طارمی توجه نمی‌کنم

سرجیو کونسیسائو درباره غیبت مهاجم ایرانی خود در بازی‌های این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از SID، پورتو در این فصل شروع ضعیفی داشته است و شکست برابر پاکوس فریرا در لیگ پرتغال نشان از عدم آمادگی مدافع عنوان قهرمانی دارد.

سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو پیش از دیدار تیمش مقابل مارسی در لیگ قهرمانان اروپا درباره دلیل بازی ندادن به مهدی طارمی و رفتار این بازیکن گفت: مهدی بازیکن بسیار مودبی است و در حال سازگار شدن با شرایط موجود در تیم است. من به درخواست ها برای بازی دادن به طارمی توجه نمی کنم و خواست مردم مهم نیست. تنها زمانی به یک بازیکن بازی می دهم که ببینم آن بازیکن شایستگی بازی کردن و پیشبرد اهداف تیم را دارد یا خیر.

پورتو در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا برابر منچسترسیتی باخت ولی در ادامه توانست المپیاکوس یونان را شکست دهد.

انتهای پیام