سرمربی نفت مسجدسلیمان نیامده، رفت

سرمربی نفت مسجدسلیمان نیامده، رفت ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد. سید مجتبی حسینی که مدت زیادی از توافقش با باشگاه نفت مسجدسلیمان برای هدایت نفت نمی‌گذرد، از سمت خود به دلیل مشکلات موجود استعفا کرد. به گزارش ایسنا، هنوز استعفای حسینی به تایید مدیران باشگاه نفت نرسیده است و علی رغم همه مشکلات و محدودیت ها، مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا از طریق مسئولان مختلف مشکلات را حل کنند. باشگاه نفت مسجدسلیمان امیدوار است تا با وعده استاندار خوزستان مبنی بر کمک به تیم های نفتی ضمن رفع مشکلات، حسینی را برای ادامه همکاری متقاعد کند. انتهای پیام

سرمربی نفت مسجدسلیمان نیامده، رفت

سرمربی نفت مسجدسلیمان نیامده، رفت

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد.

سید مجتبی حسینی که مدت زیادی از توافقش با باشگاه نفت مسجدسلیمان برای هدایت نفت نمی‌گذرد، از سمت خود به دلیل مشکلات موجود استعفا کرد.

به گزارش ایسنا، هنوز استعفای حسینی به تایید مدیران باشگاه نفت نرسیده است و علی رغم همه مشکلات و محدودیت ها، مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا از طریق مسئولان مختلف مشکلات را حل کنند.

باشگاه نفت مسجدسلیمان امیدوار است تا با وعده استاندار خوزستان مبنی بر کمک به تیم های نفتی ضمن رفع مشکلات، حسینی را برای ادامه همکاری متقاعد کند.

انتهای پیام