سرمربی التعاون: آماده رویارویی با پرسپولیس هستیم

سرمربی التعاون: آماده رویارویی با پرسپولیس هستیم سرمربی التعاون عربستان از آمادگی کامل تیمش برای رویارویی با پرسپولیس سخن گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، در یکی از دیدارهای حساس هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و التعاون به مصاف هم خواهند رفت. عبدالله عسیری سرمربی التعاون درباره این دیدار گفت: ما نماینده فوتبال عربستان هستیم و امیدواریم که بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. در این گروه رقابت برای صعود بالاست. همه تیم ها شناخت خوبی از التعاون دارند و احترام ویژه ای به ما خواهند گذاشت. او ادامه داد: به بازیکنانم اطمینان دارم و می توانیم نتایج لازم را به دست آوریم. بعد از بازگشت فوتبال به خاطر تعطیلی طولانی مدت کرونا آسیب دیدگی های زیادی داشتیم و همین ما را اذیت کرد. سرمربی التعاون در پایان گفت: امیدوارم که بتوانیم آمادگی بالای خود را به نمایش گذاریم و مثل قبل از دوران کرونا بازی کنیم. باید نماینده خوبی برای فوتبال عربستان باشیم. التعاون در این گروه با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و الدحیل هم ۳ امتیازی است. تیم های پرسپولیس و الشارجه هم یک..

سرمربی التعاون: آماده رویارویی با پرسپولیس هستیم

سرمربی التعاون: آماده رویارویی با پرسپولیس هستیم

سرمربی التعاون عربستان از آمادگی کامل تیمش برای رویارویی با پرسپولیس سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، در یکی از دیدارهای حساس هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و التعاون به مصاف هم خواهند رفت.

عبدالله عسیری سرمربی التعاون درباره این دیدار گفت: ما نماینده فوتبال عربستان هستیم و امیدواریم که بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. در این گروه رقابت برای صعود بالاست. همه تیم ها شناخت خوبی از التعاون دارند و احترام ویژه ای به ما خواهند گذاشت.

او ادامه داد: به بازیکنانم اطمینان دارم و می توانیم نتایج لازم را به دست آوریم. بعد از بازگشت فوتبال به خاطر تعطیلی طولانی مدت کرونا آسیب دیدگی های زیادی داشتیم و همین ما را اذیت کرد.

سرمربی التعاون در پایان گفت: امیدوارم که بتوانیم آمادگی بالای خود را به نمایش گذاریم و مثل قبل از دوران کرونا بازی کنیم. باید نماینده خوبی برای فوتبال عربستان باشیم.

التعاون در این گروه با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و الدحیل هم ۳ امتیازی است. تیم های پرسپولیس و الشارجه هم یک امتیازی هستند.

انتهای پیام