خانه / بالا / ساکن این جزیره یونانی شوید؛ زمین رایگان، ماهیانه ۴۵۰ یورو و غذای مجانی!

ساکن این جزیره یونانی شوید؛ زمین رایگان، ماهیانه ۴۵۰ یورو و غذای مجانی!

آنتیکیثیرا جزیره‌ای در کرانه دریای اژه بین جزیره کرت، بزرگترین‌ جزیره یونان و شبه جزیره پلوپونز است که تنها ۲۴ نفر ساکن آن هستند و شورای شهر این جزیره قصد دارد برای افزایش ساکنان آن، برنامه‌های تشویقی قابل توجهی اجرا کند

«محبت نیوز»- اگر در جستجوی جایی آرام، زیبا و خلوت برای زندگی هستید، نیازی به سرمایه‌گذاری‌های میلیونی ندارید، کافی است به دفتر شهرداری جزیره یونانی آنتیکیثیرا بروید و خانه خود را در این جزیره زیبا دریافت کنید.

به نقل از العربیه، آنتیکیثیرا جزیره‌ای در کرانه دریای اژه بین جزیره کرت، بزرگترین‌ جزیره یونان و شبه جزیره پلوپونز است که تنها ۲۴ نفر ساکن آن هستند و شورای شهر این جزیره قصد دارد برای افزایش ساکنان آن، برنامه‌های تشویقی قابل توجهی اجرا کند. جزیره آنتیکیثیرا ۲۰.۴ کیلومتر مربع مساحت دارد و جای مناسبی برای تفریح و ورزش‌های آبی است.

به گزارش دیلی‌میل شورای شهر آنتیکیثیرا تصمیم گرفته به هر کسی که بخواهد ساکن این جزیره شود، یک قطعه زمین، خوراک مجانی و ماهیانه ۴۵۰ یورو حقوق بپردازد. این برنامه با هدف رساندن تعداد ساکن جزیره به ۳۰۰ نفر در حال اجراست.

آندریاس کاراکالاکیس، رئیس‌ شورای شهر آنتیکیثیرا گفته که از زمان اعلام این برنامه ۱۵ درخواست از سوی خانواده‌هایی دریافت کرده که خواهان انتقال همه اعضای خانواده به صورت دسته‌جمعی و سکونت در این جزیره شده‌اند.

کشور یونان دارای بیش از ۶ هزار جزیره است که تنها در ۲۲۷ جزیره آن افرادی سکونت دارند. برخی از جزایر یونان را افراد ثروتمند به تملک خود درآورده و به صورت فصلی در آنجا سکونت می‌کنند.

همچنین بررسی کنید

اسرائیل در ایام کریسمس به مسیحیان غزه اجازه سفر به شهرهای مقدس را می‌دهد

دولت اسرائیل اعلام کرد با لغو روال قبلی، به مسیحیان نوار غزه اجازه می‌دهد تا …

استاد دانشگاه پاکستانی به جرم توهین به پیامبر مسلمانان به مرگ محکوم شد

دادگاهی در پاکستان یک استاد دانشگاه را به جرم توهین به مقدسات مسلمانان به مرگ …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super