ساوت‌گیت: کسی نمی‌داند یورو ۲۰۲۰ برگزار می شود یا نه!

ساوت‌گیت: کسی نمی‌داند یورو ۲۰۲۰ برگزار می شود یا نه! سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس عنوان کرد برگزاری یورو ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا در هاله ای از ابهام قرار دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، قرار بود یورو ۲۰۲۰ تابستان سال جاری برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا ۱ سال به تعویق افتاد با این حال گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس می گوید مطمئن نیست این رقابت در موعدد مقرر برگزار شود یا خیر. ساوت گیت در صحبت هایی که با دیلی میل داشت گفت:‌ نمی توان با اطمینان گفت که مسابقات قهرمانی اروپا سال آینده برگزار خواهد شد یا خیر. همچنین نمی توان مطمئن بود که این رقابت ها در قالبی که انتظار می رود برگزار شود. نشانه هایی وجود دارد که ممکن است تا بهار اوضاع کمی سخت تر به نظر برسد و من فکر می کنم این پیش بینی ها دقیق باشد و شاید باید منتظر لغو کلی یورو ماند. به یاد بیاورید که تیم ملی انگلیس با کسب مقام اول در گروه مقدماتی A به یورو راه یافت. انگلیس از ۲۴ امتیاز ممکن ۲۱ امتیاز در بازی با جمهوری چک ، کوزوو ، بلغارستان و مونته نگرو کسب کرد. تیم ملی فوتبال انگلیس توانست در دیداری دوستا..

ساوت‌گیت: کسی نمی‌داند یورو ۲۰۲۰ برگزار می شود یا نه!

ساوت‌گیت: کسی نمی‌داند یورو ۲۰۲۰ برگزار می شود یا نه!

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس عنوان کرد برگزاری یورو ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، قرار بود یورو ۲۰۲۰ تابستان سال جاری برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا ۱ سال به تعویق افتاد با این حال گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس می گوید مطمئن نیست این رقابت در موعدد مقرر برگزار شود یا خیر.

ساوت گیت در صحبت هایی که با دیلی میل داشت گفت:‌ نمی توان با اطمینان گفت که مسابقات قهرمانی اروپا سال آینده برگزار خواهد شد یا خیر. همچنین نمی توان مطمئن بود که این رقابت ها در قالبی که انتظار می رود برگزار شود. نشانه هایی وجود دارد که ممکن است تا بهار اوضاع کمی سخت تر به نظر برسد و من فکر می کنم این پیش بینی ها دقیق باشد و شاید باید منتظر لغو کلی یورو ماند.

به یاد بیاورید که تیم ملی انگلیس با کسب مقام اول در گروه مقدماتی A به یورو راه یافت. انگلیس از ۲۴ امتیاز ممکن ۲۱ امتیاز در بازی با جمهوری چک ، کوزوو ، بلغارستان و مونته نگرو کسب کرد.

تیم ملی فوتبال انگلیس توانست در دیداری دوستانه با ۳ گل ولز را شکست دهد و فردا در سومین دیدار خود در لیگ ملت های اروپا باید برابر تیم ملی فوتبال بلژیک قرار گیرد که این دیدار برای صعود دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است.

انتهای پیام