سالنی که در شان قهرمانان معلول دوومیدانی‌ نیست+ فیلم

سالنی که در شان قهرمانان معلول دوومیدانی‌ نیست+ فیلم با وجود این که رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان لرستان معتقد است که سالن تخصصی دوومیدانی این استان هفته ای یک بار ضدعفونی می شود، اما شواهد نشان می دهد که پروتکل ها بهداشتی در آن رعایت نمی شود و از لحاظ نظافت در وضعیت مناسبی به سر نمی برد. به گزارش ایسنا، حامد امیری دوومیدانی کار پارالمپیکی و قهرمان مسابقات جهانی امارات که شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو را دارد، پس از این که برای سومین بار به بیماری کرونا مبتلا شد و ۸۰ درصد ریه خود را از دست داده بود، یکی از عوامل ابتلا به این بیماری را برای سومین بار عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن تخصصی دوومیدانی جانبازان و معلولان استان لرستان عنوان کرد و مدعی شد: این سالن تنها سالن تخصصی دوومیدانی خاص جانبازان و معلولان در لرستان است که در طول روز نزدیک به ۳۰ نفر از زنان و مردان دوومیدانی کار معلول در رشته های مختلف از امکانات این سالن استفاده می کنند. هر چند من به تنهایی همراه مربی ام صبح ها تا ساعت ۱۱ تمرینات خود را در پرتاب نیزه انجام می دهم اما بعد از من از ساعت ۱۱ تا ..

سالنی که در شان قهرمانان معلول دوومیدانی‌ نیست+ فیلم

سالنی که در شان قهرمانان معلول دوومیدانی‌ نیست+ فیلم

با وجود این که رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان لرستان معتقد است که سالن تخصصی دوومیدانی این استان هفته ای یک بار ضدعفونی می شود، اما شواهد نشان می دهد که پروتکل ها بهداشتی در آن رعایت نمی شود و از لحاظ نظافت در وضعیت مناسبی به سر نمی برد.

به گزارش ایسنا، حامد امیری دوومیدانی کار پارالمپیکی و قهرمان مسابقات جهانی امارات که شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو را دارد، پس از این که برای سومین بار به بیماری کرونا مبتلا شد و ۸۰ درصد ریه خود را از دست داده بود، یکی از عوامل ابتلا به این بیماری را برای سومین بار عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن تخصصی دوومیدانی جانبازان و معلولان استان لرستان عنوان کرد و مدعی شد: این سالن تنها سالن تخصصی دوومیدانی خاص جانبازان و معلولان در لرستان است که در طول روز نزدیک به ۳۰ نفر از زنان و مردان دوومیدانی کار معلول در رشته های مختلف از امکانات این سالن استفاده می کنند. هر چند من به تنهایی همراه مربی ام صبح ها تا ساعت ۱۱ تمرینات خود را در پرتاب نیزه انجام می دهم اما بعد از من از ساعت ۱۱ تا ۲ این سالن در اختیار مردان و بعد ازظهر در اختیار زنان دوومیدانی کار است.
وی گفت: شرایط این سالن از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی به گونه ای است که به نظر می رسد از ابتدا شیوع بیماری کرونا وسایل و تجهیزات این سالن ضدعفونی نشده و شرایط نامناسبی برای ورزشکاران جهت ابتلا به بیماری کرونا دارد.
این دوومیدانی کار پارالمپیکی خاطرنشان کرد: چون مکان دیگری برای پرتاب و انجام تمرینات دوومیدانی در این استان برای معلولان وجود ندارد، چاره ای نداشتم که برای پرتاب از این سالن که نزدیک به ۳۰ نفر در آن رفت و آمد داشتند، استفاده کنم که متاسفانه متوجه شدم برای سومین بار به کرونا مبتلا شدم‌.

این در حالی است که حمید الیاسی رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان لرستان طی تماس تلفنی که با خبرنگار ایسنا درباره ی وضعیت سالن تخصصی دوومیدانی این استان و ادعای حامد امیری دوومیدانی کار پارالمپیکی داشت، اظهار کرد: این سالن تنها سالن دوومیدانی جانبازان و معلولان این استان است که هفته ای یک بار ضدعفونی می شود و پروتکل های بهداشتی به خوبی در آن رعایت می‌شود. اگر امیری بر این باور است که در این سالن به بیماری کرونا مبتلا شده است چرا سایر ورزشکاران به کرونا مبتلا نشده اند.
وی گفت: این سالن دارای امکانات مجزایی است که هفته گذشته تعدادی از دوومیدانی کاران برای شرکت در مرحله اول رکوردگیری تست کرونا دادند که جواب تست آنها منفی بود و مشکلی برای شرکت در مرحله اول رکوردگیری نداشتند. ما دوست نداریم آبروی هیات و سایر دوومیدانی کاران این استان به خاطر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی زیر سوال برود.

اما رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان خوزستان در حالی ادعای رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن تخصصی دوومیدانی این استان می کند که گزارشات و فیلم ارسال شده توسط امیری از این سالن نشان می دهد که این سالن از نظر بهداشتی و نظافت وضعیت مناسبی ندارد.

این فیلم که روز شنبه گرفته شده را در ادامه مشاهده می کنید:

انتهای پیام