زیدان به دنبال بازگرداندن رئال به لیگ قهرمانان

زیدان به دنبال بازگرداندن رئال به لیگ قهرمانان رئال مادرید برای امیدوار شدن به صعود از گروه چاره ای جز شکست دادن اینتر آنتونیو کونته ندارد. به گزارش ایسنا، هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب ۱۳ آبان با برگزاری ۸ دیدار شروع می شود. گروه A سالزبورگ - بایرن مونیخ لوکوموتیو مسکو - اتلتیکومادرید بایرن مونیخ بعد از کسب ۶ امتیاز از دو دیدار در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و برای ادامه این روند در حالی که لروی سانه را نیز در ترکیب خود دارد به دیدار سالزبورگ خواهد رفت. مدافع عنوان قهرمانی با برتری در این دیدار تقریبا خیال خود را برای صعود راحت خواهد کرد. در دیگر دیدار اتلتیکومادرید بعد از شکست دادن سالزبورگ در خانه به مسکو خواهد رفت و برابر لوکوموتیو مسکو قرار خواهد گرفت. گروه B رئال مادرید - اینتر شاختاردونتسک - مونشن گلادباخ شاگردان زین الدین زیدان بعد از بازگشت ادن هازارد و سرخیو راموس مدافع خود از شرایط خوبی بهره مند است و پیروزی برابر هوئسکا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس این تیم شده است. البته رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شرایط خوبی ندارد. کسب ۱ امتیاز..

زیدان به دنبال بازگرداندن رئال به لیگ قهرمانان

زیدان به دنبال بازگرداندن رئال به لیگ قهرمانان

رئال مادرید برای امیدوار شدن به صعود از گروه چاره ای جز شکست دادن اینتر آنتونیو کونته ندارد.

به گزارش ایسنا، هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب ۱۳ آبان با برگزاری ۸ دیدار شروع می شود.

گروه A

سالزبورگ – بایرن مونیخ
لوکوموتیو مسکو – اتلتیکومادرید

بایرن مونیخ بعد از کسب ۶ امتیاز از دو دیدار در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و برای ادامه این روند در حالی که لروی سانه را نیز در ترکیب خود دارد به دیدار سالزبورگ خواهد رفت. مدافع عنوان قهرمانی با برتری در این دیدار تقریبا خیال خود را برای صعود راحت خواهد کرد.

در دیگر دیدار اتلتیکومادرید بعد از شکست دادن سالزبورگ در خانه به مسکو خواهد رفت و برابر لوکوموتیو مسکو قرار خواهد گرفت.

گروه B

رئال مادرید – اینتر
شاختاردونتسک – مونشن گلادباخ

شاگردان زین الدین زیدان بعد از بازگشت ادن هازارد و سرخیو راموس مدافع خود از شرایط خوبی بهره مند است و پیروزی برابر هوئسکا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس این تیم شده است. البته رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شرایط خوبی ندارد. کسب ۱ امتیاز از دو بازی ناامیدکننده بوده و در صورتی که رئال نتواند اینتر را شکست دهد ممکن است کارش برای صعود خیلی سخت شود. در طرف مقابل اینتر بدون روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی در این دیدار به میدان می رود.

گروه C

منچسترسیتی – المپیاکوس
پورتو- مارسی

پپ گواردیولا در سیتی فعلا شرایط خوبی دارد و تیمش بحران مصدومیت را پشت سر گذاشت. سیتی قبل از نبرد حساس هفته بعد برابر لیورپول شاید در این دیدار چند بازیکن خود را استراحت دهد.

گروه D

آتالانتا – لیورپول
میتیلند- آژاکس

جدال لیورپول و آتالانتا تقابل دو تیمی است که فوتبال هجومی دوست دارند و به همین خاطر این دیدار می تواند جذابیت بالایی داشته باشد.

لیورپول هر دو دیدار خود را در لیگ قهرمانان برده است و به دنبال سومین برد پیاپی خود است.

۸ بازی باقی مانده این مرحله از رقابت‌ها چهارشنبه شب برگزار می‌شود.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW