زورف و اوساکا در نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا

زورف و اوساکا در نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا تنیسور های آلمانی و ژاپنی با پیروزی برابر حریفانشان به نیمه هایی اپن آمریکا صعود کردند. به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی اپن آمریکا آغاز و چهره دو تنیسور راه یافته به نیمه نهایی در بخش مردان و زنان مشخص شد. در یکی از بازی های مهم الکساندر زورف برابر برنا چوریچ قرار گرفت و در یک بازگشت ۳ بر یک پیروز شد. تنیسور آلمانی که در ست نخست ۶ بر یک شکست خورده بود در یک رقابت نزدیک توانست ست دوم را با نتیجه ۷ بر ۶ به نفع خود پایان دهد. این شرایط در ست سوم هم حکمفرما بود و دوباره زورف در تای بریک پیروز شد. تنیسور آلمانی در ست چهارم راحت تر توانست کار کند و با نتیجه ۶ بر ۳ حریف کرواتش را شکست داد تا به نیمه نهایی صعود کند. در دیگر بازی این مرحله پابلو کارنیو برابر دنیس شاپووالف قرار گرفت و ۳ بر ۲ پیروز شد. تنیسور اسپانیایی که در مرحله قبل با اخراج نواک جوکوویچ به آسانی توانسته بود به یک چهارم صعود کند امروز (چهارشنبه) در ست نخست ۶ بر ۳ شکست خورد اما در ادامه در دو تای بریک پیروز شد. شاپووالف در ست چهارم با عملکردش همه را شگفت زده کرد و ۶ بر صفر حری..

زورف و اوساکا در نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا

زورف و اوساکا در نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا

تنیسور های آلمانی و ژاپنی با پیروزی برابر حریفانشان به نیمه هایی اپن آمریکا صعود کردند.

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی اپن آمریکا آغاز و چهره دو تنیسور راه یافته به نیمه نهایی در بخش مردان و زنان مشخص شد. در یکی از بازی های مهم الکساندر زورف برابر برنا چوریچ قرار گرفت و در یک بازگشت ۳ بر یک پیروز شد. تنیسور آلمانی که در ست نخست ۶ بر یک شکست خورده بود در یک رقابت نزدیک توانست ست دوم را با نتیجه ۷ بر ۶ به نفع خود پایان دهد. این شرایط در ست سوم هم حکمفرما بود و دوباره زورف در تای بریک پیروز شد. تنیسور آلمانی در ست چهارم راحت تر توانست کار کند و با نتیجه ۶ بر ۳ حریف کرواتش را شکست داد تا به نیمه نهایی صعود کند.

در دیگر بازی این مرحله پابلو کارنیو برابر دنیس شاپووالف قرار گرفت و ۳ بر ۲ پیروز شد. تنیسور اسپانیایی که در مرحله قبل با اخراج نواک جوکوویچ به آسانی توانسته بود به یک چهارم صعود کند امروز (چهارشنبه) در ست نخست ۶ بر ۳ شکست خورد اما در ادامه در دو تای بریک پیروز شد. شاپووالف در ست چهارم با عملکردش همه را شگفت زده کرد و ۶ بر صفر حریف اسپانیایی اش را شکست داد تا برنده در ست پنجم مشخص شود. کارنیو در ست پایانی ۶ بر ۳ پیروز شد تا در نیمه نهایی حریف زورف شود.

در بخش بانوان نائومی اوساکا به مصاف راجرز رفت و به آسانی حریف آمریکایی اش را شکست داد. تنیسور ژاپنی در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۴ به خود اختصاص داد.

پیش از این دیدار جنیفر برادی توانسته بود ۲ بر صفر یولیا پوتینسوا را شکست دهد. برادی در نیمه نهایی برابر اوساکا قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام