زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند؛ دست‌کم ۲۳ نفر مصدوم شدند

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند؛ دست‌کم ۲۳ نفر مصدوم شدند گزارش‌های دریافتی از ایران حاکی است که زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه شامگاه چهارشنبه ۲۹ بهمن شهر سی‌سَخت، مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین یاسوج، مرکز این استان، را لرزاند. این زمین‌لرزه در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه به وقت محلی روی داده و کانون آن در عمق ۱۰ کیلومتری زمین گزارش شده است. به نوشته خبرگزاری ایسنا، در پی این زمین‌لرزه که طولانی بود مردم به خیابان‌ها ریختند. خبرگزاری فارس می‌گوید در سی‌سخت تعدادی از منازل تخریب شده و شهر در خاموشی مطلق فرو رفته است. محمد محمدی، مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویر احمد، به خبرگزاری فارس گفته است که هنوز گزارشی از تلفات جانی مخابره نشده است. تازه‌ترین آمارها حکایت از مصدومیت و مداوای سرپایی ۲۳ نفر بر اثر این زمین‌لرزه دارد. به گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشور، کانون این زلزله در ۱۰ کیلومتری شهر سی‌سخت، ۱۹ کیلومتری کمه اصفهان و ۲۴ کیلومتری شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. این زمین‌لرزه نسبتاً شدید در شهر دهدشت کهگیلویه..

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند؛ دست‌کم ۲۳ نفر مصدوم شدند زمین‌لرزه در سی‌سخت. منبع: فارس

گزارش‌های دریافتی از ایران حاکی است که زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ درجه شامگاه چهارشنبه ۲۹ بهمن شهر سی‌سَخت، مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین یاسوج، مرکز این استان، را لرزاند.

این زمین‌لرزه در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه به وقت محلی روی داده و کانون آن در عمق ۱۰ کیلومتری زمین گزارش شده است.

به نوشته خبرگزاری ایسنا، در پی این زمین‌لرزه که طولانی بود مردم به خیابان‌ها ریختند.

خبرگزاری فارس می‌گوید در سی‌سخت تعدادی از منازل تخریب شده و شهر در خاموشی مطلق فرو رفته است.

محمد محمدی، مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویر احمد، به خبرگزاری فارس گفته است که هنوز گزارشی از تلفات جانی مخابره نشده است.

تازه‌ترین آمارها حکایت از مصدومیت و مداوای سرپایی ۲۳ نفر بر اثر این زمین‌لرزه دارد.

به گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشور، کانون این زلزله در ۱۰ کیلومتری شهر سی‌سخت، ۱۹ کیلومتری کمه اصفهان و ۲۴ کیلومتری شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

این زمین‌لرزه نسبتاً شدید در شهر دهدشت کهگیلویه و بویراحمد و در بخش‌هایی از استان اصفهان و فارس نیز احساس شده است.

گزارش‌ها همچنین حاکی از ریزش جاده و انسداد جاده محور یاسوج به سی‌سخت و محورهای کوهستانی به سی‌سخت است.

گزارش‌های دیگری حاکی است که شدت باران در منطقه نیز زیاد است و شهروندان یاسوجی در بیرون از منازل و در هوای سرد و بارانی به‌سر می‌برند.

Radio Eram

FREE
VIEW