رییس فدراسیون کشتی صربستان به ایران می آید

رییس فدراسیون کشتی صربستان به ایران می آید فدراسیون‌های کشتی ایران و صربستان سه شنبه (۲۲ مهر) تفاهم نامه همکاری امضا می‌کنند. به گزارش ایسنا، رئیس فدراسیون کشتی صربستان روز سه شنبه هفته جاری با حضور در فدراسیون کشتی، از امکانات کمپ تیم های ملی بازدید و با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار خواهد کرد. در ادامه حضور رئیس فدراسیون صربستان در ایران، تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین دو فدراسیون کشتی ایران و صربستان نیز به امضاء خواهد رسید. به گزارش ایسنا، صربستان میزبانی رقابت های کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۰ را بر عهده دارد اما هنوز برگزاری این رقابت ها قطعی نشده است. انتهای پیام

رییس فدراسیون کشتی صربستان به ایران می آید

رییس فدراسیون کشتی صربستان به ایران می آید

فدراسیون‌های کشتی ایران و صربستان سه شنبه (۲۲ مهر) تفاهم نامه همکاری امضا می‌کنند.

به گزارش ایسنا، رئیس فدراسیون کشتی صربستان روز سه شنبه هفته جاری با حضور در فدراسیون کشتی، از امکانات کمپ تیم های ملی بازدید و با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار خواهد کرد.

در ادامه حضور رئیس فدراسیون صربستان در ایران، تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین دو فدراسیون کشتی ایران و صربستان نیز به امضاء خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، صربستان میزبانی رقابت های کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۰ را بر عهده دارد اما هنوز برگزاری این رقابت ها قطعی نشده است.

انتهای پیام