رکوردی دیگر برای هالند

رکوردی دیگر برای هالند مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند با گلزنی در دیدار برابر کلوپ بروژ یک رکورد جدید دیگر را به نام خود به ثبت رساند. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف کلوپ بروژ رفت. دورتموند توانست با درخشش مهاجم نروژی خود با سه گل در این بازی به پیروزی دست پیدا کند. ستاره دورتموند در این بازی هالند بود که دو گل به ثمر رساند. این مهاجم نروژی به نخستین بازیکن در تاریخ باشگاه بوروسیا دورتموند تبدیل شد که توانسته در هر سه بازی آغازین مرحله گروهی گلزنی کند تا یک رکورد جدید دیگر را به نام خود به ثبت رساند. هالند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا ۴ گل به ثمر رسانده است تا درصدر جدول بهترین گلزنان به صورت مشترک با چند بازیکن دیگر قرار گیرد. دورتموند با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه خود قرار دارد و لاتزیو هم با ۵ امتیاز در این گروه دوم است. انتهای پیام

رکوردی دیگر برای هالند

رکوردی دیگر برای هالند

مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند با گلزنی در دیدار برابر کلوپ بروژ یک رکورد جدید دیگر را به نام خود به ثبت رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف کلوپ بروژ رفت.

دورتموند توانست با درخشش مهاجم نروژی خود با سه گل در این بازی به پیروزی دست پیدا کند.

ستاره دورتموند در این بازی هالند بود که دو گل به ثمر رساند.

این مهاجم نروژی به نخستین بازیکن در تاریخ باشگاه بوروسیا دورتموند تبدیل شد که توانسته در هر سه بازی آغازین مرحله گروهی گلزنی کند تا یک رکورد جدید دیگر را به نام خود به ثبت رساند.

هالند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا ۴ گل به ثمر رسانده است تا درصدر جدول بهترین گلزنان به صورت مشترک با چند بازیکن دیگر قرار گیرد.

دورتموند با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه خود قرار دارد و لاتزیو هم با ۵ امتیاز در این گروه دوم است.

انتهای پیام