رکابزنان گزینه اعزام به المپیک به حقوق وزارت ورزش می رسند؟/قمری: علی نژاد قول پیگیری داد

رکابزنان گزینه اعزام به المپیک به حقوق وزارت ورزش می رسند؟/قمری: علی نژاد قول پیگیری داد رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: معاون قهرمانی وزارت ورزش با پیشنهاد ما مبنی بر پرداخت حقوق یک سهمیه المپیک و تقسیم آن بین گزینه های اعزامی موافقت کرد و قول پیگیری داد. خسرو قمری در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه با توجه به مشخص نبودن رکابزن اعزامی به المپیک، وزارت ورزش با پرداخت حقوق یک سهمیه المپیک دوچرخه سواری موافقت کرد یا خیر بیان کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به افرادی که سهمیه المپیک را به اسم گرفته بودند حقوقی را پرداخت کرد. از آنجا که در دوچرخه سواری سهمیه به نام کشور است ما درخواست کردیم به اندازه همان یک سهمیه به ما حقوق بدهند تا آن را بین ۵-۶ ورزشکاری که گزینه اعزام به المپیک هستند، تقسیم کنیم. ما با خود ورزشکاران هم جلسه گذاشتیم و با این تصمیم ما هم موافق بودند. او افزود: از این رو برای پیگیری این تصمیم چند مرتبه هم نامه نوشتیم و آقای علی نژاد قول داد براساس پیشنهاد ما این قضیه را پیگیری و حل کند. کمیته ملی المپیک نیز پیشنهادی که دادیم را قبول کرد و پرداخت حقوق را انجام داد. قم..

رکابزنان گزینه اعزام به المپیک به حقوق وزارت ورزش می رسند؟/قمری: علی نژاد قول پیگیری داد

رکابزنان گزینه اعزام به المپیک به حقوق وزارت ورزش می رسند؟/قمری: علی نژاد قول پیگیری داد

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: معاون قهرمانی وزارت ورزش با پیشنهاد ما مبنی بر پرداخت حقوق یک سهمیه المپیک و تقسیم آن بین گزینه های اعزامی موافقت کرد و قول پیگیری داد.

خسرو قمری در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه با توجه به مشخص نبودن رکابزن اعزامی به المپیک، وزارت ورزش با پرداخت حقوق یک سهمیه المپیک دوچرخه سواری موافقت کرد یا خیر بیان کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به افرادی که سهمیه المپیک را به اسم گرفته بودند حقوقی را پرداخت کرد. از آنجا که در دوچرخه سواری سهمیه به نام کشور است ما درخواست کردیم به اندازه همان یک سهمیه به ما حقوق بدهند تا آن را بین ۵-۶ ورزشکاری که گزینه اعزام به المپیک هستند، تقسیم کنیم. ما با خود ورزشکاران هم جلسه گذاشتیم و با این تصمیم ما هم موافق بودند.

او افزود: از این رو برای پیگیری این تصمیم چند مرتبه هم نامه نوشتیم و آقای علی نژاد قول داد براساس پیشنهاد ما این قضیه را پیگیری و حل کند. کمیته ملی المپیک نیز پیشنهادی که دادیم را قبول کرد و پرداخت حقوق را انجام داد.

قمری در پاسخ به این پرسش که چه کسانی گزینه اعزام به المپیک هستند، گفت: فکر می کنم بهتر است نگوییم و افراد به اردو دعوت شوند مشخص می شود چه کسانی هستند. از الان بخواهیم اسامی را بگوییم منفعتی برای کار ما ندارد.

او در پاسخ به این پرسش که احتمال دارد اگر شرایط برگزاری مرحله سوم لیگ جاده فراهم نشود، لیگ با همان دو مرحله تعیین تکلیف شود، تاکید کرد: ما تا لحظه ای که برای ثبت نام تیم های کنتینانتال در اتحادیه جهانی دوچرخه سواری فرصت داریم، تلاش می کنیم تا لیگ را برگزار کنیم اما اگر شرایط از لحاظ شیوع ویروس کرونا اجازه نداد به تیم ها هم قبلا اعلام کرده ایم که براساس نتایج مرحله دوم، قهرمانی برای تیمی است که بهترین عملکرد را داشته است.
اکنون هم تعطیلی ۱۰ روزه، لیگ برتر جاده،تریال و دسته یک را کنسل کرد. البته تا الان که مسابقات لیگ را برگزار کرده ایم خدا را شکر هیچ کدام از ورزشکاران، مربیان و داوران ما از لحاظ ابتلا به ویروس کرونا دچار مشکل نشده اند.
انتهای پیام