رونمایی از لیگ برتر والیبال با تِم کرونا

رونمایی از لیگ برتر والیبال با تِم کرونا فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران در حالی از فردا آغاز می‌شود که با اتفاقات جدیدی از جمله ویروس کرونا رو به رو است. به گزارش ایسنا، پس از تعطیلی طولانی مدت والیبال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، اکنون انتظارها برای شروع مجدد لیگ رو به پایان است و از فردا (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، سوت آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال با برگزاری ۷ دیدار به صدا درخواهد آمد. فصل جدید لیگ با وجود فراز و نشیب‌های زیادی که در پیش فصل داشت اکنون آماده آغاز است، اما گویا از همان هفته ابتدایی باید شاهد حواشی در لیگ باشیم. اتفاقاتی مانند اضافه شدن مجدد تیم شهرداری قزوین به جدول مسابقات که طی روزهای گذشته رخ داد تا هم‌چنان مشخص شود فعلا فدراسیون ایران تا حدودی در بحث برنامه‌ریزی برای داشتن لیگی حرفه‌ای دچار مشکل است. با همه این صحبت‌ها از فردا (چهارشنبه) فصل جدید رقابت‌های لیگ در حالی آغاز خواهد شد که به گفته اکثر کارشناسان این رشته، تعداد تیم‌های ‌مدعی در فصل جدید نسبت به دوره‌های گذشته بیش‌تر شده و همین موضوع باعث جذاب‌تر شدن بازی‌ها در جدول ۱۵ تیمی مسابقات ..

رونمایی از لیگ برتر والیبال با تِم کرونا

رونمایی از لیگ برتر والیبال با تِم کرونا

فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران در حالی از فردا آغاز می‌شود که با اتفاقات جدیدی از جمله ویروس کرونا رو به رو است.

به گزارش ایسنا، پس از تعطیلی طولانی مدت والیبال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، اکنون انتظارها برای شروع مجدد لیگ رو به پایان است و از فردا (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، سوت آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال با برگزاری ۷ دیدار به صدا درخواهد آمد.

فصل جدید لیگ با وجود فراز و نشیب‌های زیادی که در پیش فصل داشت اکنون آماده آغاز است، اما گویا از همان هفته ابتدایی باید شاهد حواشی در لیگ باشیم. اتفاقاتی مانند اضافه شدن مجدد تیم شهرداری قزوین به جدول مسابقات که طی روزهای گذشته رخ داد تا هم‌چنان مشخص شود فعلا فدراسیون ایران تا حدودی در بحث برنامه‌ریزی برای داشتن لیگی حرفه‌ای دچار مشکل است.

با همه این صحبت‌ها از فردا (چهارشنبه) فصل جدید رقابت‌های لیگ در حالی آغاز خواهد شد که به گفته اکثر کارشناسان این رشته، تعداد تیم‌های ‌مدعی در فصل جدید نسبت به دوره‌های گذشته بیش‌تر شده و همین موضوع باعث جذاب‌تر شدن بازی‌ها در جدول ۱۵ تیمی مسابقات خواهد شد.

شاید یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های فصل جدید با دوره‌های قبل را بتوان دست و پنجه نرم کردن باشگاه‌ها با ویروس ناخوانده کرونا دانست، مشکلی که احتمالا وجودش باعث خواهد شد تا جای خالی هواداران این رشته روی سکوهای سالن‌های والیبال بیش از پیش به چشم بخورد. البته از دیگر ویژگی‌های خاص فصل جدید جدول ۱۵ تیمی مسابقات است. جدولی که بر اساس آیین‌نامه لیگ باید با ۱۴ تیم بسته می‌شد و اکنون پس از مساعدت فدراسیون با تیم شهرداری قزوین، به ۱۵ تیم افزایش یافته است.

اما این تنها تغییرات در لیگ والیبال نیست و یکی از موضوعاتی که احتمالا جای بحث دارد، منحل شدن تیم ریشه‌داری چون کاله‌ مازندران و جایگزین شدن تیم هراز آمل به جای این باشگاه خصوصی است که سال‌ها در لیگ حضور داشت. حال با وجود همه این اتفاقات جدید، باید دید که فصل جدید رقابت‌های لیگ والیبال در چنین شرایطی خاصی چگونه پیش خواهد رفت. فصلی که انتهای آن به المپیک ۲۰۲۱ توکیو منتهی خواهد شد و از این جهت نیز دارای اهمیت بسیاری است.

برنامه هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:
۱. شهرداری ورامین ـ شهرداری قزوین
۲. شهرداری ارومیه ـ آذرباتری ارومیه
۳. فولاد مبارکه سپاهان ـ خاتم اردکان
۴. شهرداری گنبد ـ شهداب یزد
۵. فولاد سیرجان ـ راهیاب ملل کردستان
۶. لبنیات هراز آمل ـ پیکان تهران
۷. سایپای تهران ـ هورسان رامسر
۸. شهروند اراک (استراحت)

انتهای پیام