رونالدو خواهان دی‌ماریا است

رونالدو خواهان دی‌ماریا است مهاجم یوونتوس دوست دارد بازیکن آرژانتینی را دوباره در خط حمله کنار خود ببیند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پاری‌سن ژرمن یک سال خیلی سخت را در رابطه با تمدید قراردادها پیش رو دارد. تنها قراردادهای کیلیان ام‌باپه و نیمار در تابستان ۲۰۲۲ تمام نمی شوند بلکه برخی دیگر از بازیکنان مهم این تیم به پایان قراردادشان نزدیک هستند. در این میان نام کین، دراکسلر، برنات و آنخل دی ماریا دیده می شود که بازیکن آرژانتینی برجسته ترینشان است. او ششمین فصل حضورش را در تیم پاریسی تجربه می کند و به نظر می رسد می تواند چالش جدیدی را تجربه کند. ممکن است این اتفاق در ایتالیا رقم بخورد. یوونتوس می تواند مقصد بعدی دی ماریا باشد اگر این بازیکن نخواهد در PSG بماند. دلیل این انتقال هم کریستیانو رونالدو است. ستاره پرتغالی می خواهد بازیکن آرژانتینی را در خط حمله کنار خود داشته باشد. این دو بازیکن پیش از این چهار فصل در رئال مادرید کنار هم بازی کردند و این بار می توانند در تیمی دیگر چنین تجربه ای را داشته باشند. انتهای پیام

رونالدو خواهان دی‌ماریا است

رونالدو خواهان دی‌ماریا است

مهاجم یوونتوس دوست دارد بازیکن آرژانتینی را دوباره در خط حمله کنار خود ببیند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پاری‌سن ژرمن یک سال خیلی سخت را در رابطه با تمدید قراردادها پیش رو دارد. تنها قراردادهای کیلیان ام‌باپه و نیمار در تابستان ۲۰۲۲ تمام نمی شوند بلکه برخی دیگر از بازیکنان مهم این تیم به پایان قراردادشان نزدیک هستند.

در این میان نام کین، دراکسلر، برنات و آنخل دی ماریا دیده می شود که بازیکن آرژانتینی برجسته ترینشان است. او ششمین فصل حضورش را در تیم پاریسی تجربه می کند و به نظر می رسد می تواند چالش جدیدی را تجربه کند. ممکن است این اتفاق در ایتالیا رقم بخورد.

یوونتوس می تواند مقصد بعدی دی ماریا باشد اگر این بازیکن نخواهد در PSG بماند. دلیل این انتقال هم کریستیانو رونالدو است. ستاره پرتغالی می خواهد بازیکن آرژانتینی را در خط حمله کنار خود داشته باشد. این دو بازیکن پیش از این چهار فصل در رئال مادرید کنار هم بازی کردند و این بار می توانند در تیمی دیگر چنین تجربه ای را داشته باشند.

انتهای پیام