رولان گاروس با حضور تماشاگران برگزار می‌شود

رولان گاروس با حضور تماشاگران برگزار می‌شود فدراسیون تنیس فرانسه اعلام کرد، تماشاگران در رقابت‌های رولان گاروس حضور خواهند داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، فدراسیون تنیس فرانسه دوشنبه اعلام کرد، رولان گاروس قرار است با حضور تماشاگران برگزار شود و حداکثر ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر می‌توانند در جایگاه‌ها حضور داشته باشند که این تعداد در سه محل تقسیم می‌شوند؛ یعنی در ورزشگاه اصلی فیلیپ کارتریه ۵۰۰۰ نفر، در سوزتن لانگله ۵۰۰۰ نفر و در زمین سیمون متیو ۱۵۰۰ نفر می‌توانند مسابقات را از نزدیک تماشا کنند. این فدراسیون همچنین اعلام کرد که تنیسورها در جریان آخرین گرند اسلم سال در دو هتل در پاریس مستقر خواهند شد. ورزشکاران پس از منفی اعلام‌شدن تست‌های PCR می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند. ۷۲ ساعت بعد تست دیگری از آن‌ها گرفته می‌شود. تست‌ها هر پنج روز یک‌بار تکرار می‌شود. ارزش جوایز این بازی‌ها از ۴۲.۶۶ به ۳۸ میلیون یورو کاهش خواهد یافت. مسابقات تنیس رولان گاروس از بیست‌وهفتم سپتامبر (۶ مهر) آغاز می‌شود و دیدار نهایی یازدهم اکتبر (۲۰ مهر) برگزار خواهد شد. انتهای پیام

رولان گاروس با حضور تماشاگران برگزار می‌شود

رولان گاروس با حضور تماشاگران برگزار می‌شود

فدراسیون تنیس فرانسه اعلام کرد، تماشاگران در رقابت‌های رولان گاروس حضور خواهند داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، فدراسیون تنیس فرانسه دوشنبه اعلام کرد، رولان گاروس قرار است با حضور تماشاگران برگزار شود و حداکثر ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر می‌توانند در جایگاه‌ها حضور داشته باشند که این تعداد در سه محل تقسیم می‌شوند؛ یعنی در ورزشگاه اصلی فیلیپ کارتریه ۵۰۰۰ نفر، در سوزتن لانگله ۵۰۰۰ نفر و در زمین سیمون متیو ۱۵۰۰ نفر می‌توانند مسابقات را از نزدیک تماشا کنند.

این فدراسیون همچنین اعلام کرد که تنیسورها در جریان آخرین گرند اسلم سال در دو هتل در پاریس مستقر خواهند شد. ورزشکاران پس از منفی اعلام‌شدن تست‌های PCR می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند. ۷۲ ساعت بعد تست دیگری از آن‌ها گرفته می‌شود. تست‌ها هر پنج روز یک‌بار تکرار می‌شود.

ارزش جوایز این بازی‌ها از ۴۲.۶۶ به ۳۸ میلیون یورو کاهش خواهد یافت.

مسابقات تنیس رولان گاروس از بیست‌وهفتم سپتامبر (۶ مهر) آغاز می‌شود و دیدار نهایی یازدهم اکتبر (۲۰ مهر) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام