روسیه آزمایشات نهایی واکسن کرونای خود را آغاز کرده است

روسیه آزمایشات نهایی واکسن کرونای خود را آغاز کرده است مقامات روسیه روز چهارشنبه اعلام کردند روسیه آزمایشات مرحله 3 واکسن کرونا ویروس خود موسوم به" Sputnik-V "را آغاز کرده است. به گزارش ایسنا، طبق گفته "آناستازیا راکووا"(Anastasia Rakova) معاون شهردار مسکو این واکسن به اولین سری از داوطلبان تزریق شده است. وی در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت: امروز نه تنها برای این شهر، بلکه برای کل کشور یک روز مهم است. گزارش شده است که بیش از ۳۵ هزار فرد اهل مسکو داوطلب شده‌اند و واکسیناسیون در حدود ۲۰ بیمارستان در شهر انجام می‌شود. همزمان واکسیناسیون گروه‌های در معرض خطر نیز آغاز شده است. طبق گفته وزارت بهداشت روسیه، واکسیناسیون در دو مرحله انجام می شود و پس از تزریق اول پس از ۲۱ روز تزریق دوم بر روی داوطلبان انجام می شود. انتهای پیام

روسیه آزمایشات نهایی واکسن کرونای خود را آغاز کرده است

روسیه آزمایشات نهایی واکسن کرونای خود را آغاز کرده است

مقامات روسیه روز چهارشنبه اعلام کردند روسیه آزمایشات مرحله 3 واکسن کرونا ویروس خود موسوم به" Sputnik-V "را آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، طبق گفته "آناستازیا راکووا"(Anastasia Rakova) معاون شهردار مسکو این واکسن به اولین سری از داوطلبان تزریق شده است. وی در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت: امروز نه تنها برای این شهر، بلکه برای کل کشور یک روز مهم است. گزارش شده است که بیش از ۳۵ هزار فرد اهل مسکو داوطلب شده‌اند و واکسیناسیون در حدود ۲۰ بیمارستان در شهر انجام می‌شود.

همزمان واکسیناسیون گروه‌های در معرض خطر نیز آغاز شده است. طبق گفته وزارت بهداشت روسیه، واکسیناسیون در دو مرحله انجام می شود و پس از تزریق اول پس از ۲۱ روز تزریق دوم بر روی داوطلبان انجام می شود.

انتهای پیام