رقابت تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات

رقابت تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از برگزاری اولین مسابقات تیراندازی بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات بخاطر کرونا طی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر در رشته های تپانچه و تفنگ خبر داد. حسین امیری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه در هفته تربیت بدنی قرار داریم قرار است اولین مسابقه تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات بخاطر بیماری کرونا طی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر در رشته های تپانچه و تفنگ در محل فدراسیون برگزار شود. وی گفت: در این مسابقات تیراندازان پارالمپیکی حضور نخواهند داشت و تنها ۲۱ نفر از برترین تیراندازانی که سال گذشته از دل چهار دوره مسابقات داخلی شناسایی شدند در این مسابقه به رقابت خواهند پرداخت که در پایان این دو روز برترین ها معرفی خواهند شد. امیری تصریح کرد: تیراندازان قبل از شرکت در این مسابقه باید تست کرونا بدهند و مسابقات طی این دو روز با فاصله گذاری اجتماعی در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می شود. وی ادامه داد: قبل از شیوع بیماری کرونا هدف ما بر این بود که این طرح در قالب ..

رقابت تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات

رقابت تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از برگزاری اولین مسابقات تیراندازی بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات بخاطر کرونا طی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر در رشته های تپانچه و تفنگ خبر داد.

حسین امیری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه در هفته تربیت بدنی قرار داریم قرار است اولین مسابقه تیراندازان معلول بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات بخاطر بیماری کرونا طی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر در رشته های تپانچه و تفنگ در محل فدراسیون برگزار شود.

وی گفت: در این مسابقات تیراندازان پارالمپیکی حضور نخواهند داشت و تنها ۲۱ نفر از برترین تیراندازانی که سال گذشته از دل چهار دوره مسابقات داخلی شناسایی شدند در این مسابقه به رقابت خواهند پرداخت که در پایان این دو روز برترین ها معرفی خواهند شد.

امیری تصریح کرد: تیراندازان قبل از شرکت در این مسابقه باید تست کرونا بدهند و مسابقات طی این دو روز با فاصله گذاری اجتماعی در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می شود.

وی ادامه داد: قبل از شیوع بیماری کرونا هدف ما بر این بود که این طرح در قالب مسابقات قهرمانی کشوری امساا برگزار شود تا در پایان سال تیراندازان خوبی را شناسایی و به تیم ملی دعوت کنیم که متاسفانه بیماری کرونا همه چیز را تحت الشعاع قرار داد.

سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان افزود: ما برای اینکه بتوانیم در بازی های پاراآسیایی چین حضور قوی داشته باشیم باید از الان به فکر استعدادیابی و شناسایی نیروهای مستعد باشیم تا با تزریق این نیروها به تیم ملی بتوانیم نیروهای جوانی را برای بازی های پاراسیایی ۲۰۲۲ چین آماده کنیم.

امیری در پایان افزود: با توجه به اینکه این مسابقه طی دو روز و با فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد ورزشکاران بدون هیچ دغدغه و استرسی می توانند در دو رشته تفنگ و تپانچه در رکورد گیری شرکت کنند تا در پایان این رقابت ها از بین این ۲۱ ورزشکار برترین تیراندازان را شناسایی و با سرمایه گذاری روی آنها تیم خوبی را برای بازی های پاراآسیایی چین آماده کنیم.

انتهای پیام