رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایران از ۸۰ به ۲۰ درصد کاهش یافته است

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایران از ۸۰ به ۲۰ درصد کاهش یافته است رئیس‌ جمهوری ایران گفته است رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم از ۸۰ درصد در اردیبهشت به ۲۰ درصد در اواسط خرداد کاهش یافته است. به گزارش ایرنا، حسن روحانی که روز شنبه، ۲۴ خرداد، در جلسه ستاد ملی کرونا سخن می‌گفت، این وضعیت را «نگران‌کننده» خواند و گفت: «اگر همکاری مردم نباشد و سلامت مردم به خطر بیفتد، مجبوریم همه محدودیت‌ها را بازگردانیم.» رئيس‌ جمهوری ایران با وجود هشدار درباره کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد که محدودیت فعالیت تالارهای پذیرایی کاهش می‌یابد و کتابخانه‌های عمومی و قهوه‌خانه‌ها بازگشایی می‌شوند. روحانی همچنین با اشاره به گزارش‌های ارائه شده درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مکان‌های مذهبی پر رفت و آمد گفت که وضعیت حرم امام رضا در مشهد «امیدوارکننده» نبود و مسئولان محلی باید تلاش کنند تا استان خراسان رضوی وارد پیک [نقطه اوج] نشود. او همچنین با واگذاری اختیارات به برخی استانداران برای اعمال محدودیت‌ها موافقت کرد و گفت این اختیارات محدود به «قرمز بودن شرایط» است. رئيس جمهوری ایران پیش از ا..

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایران از ۸۰ به ۲۰ درصد کاهش یافته است

رئیس‌ جمهوری ایران گفته است رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم از ۸۰ درصد در اردیبهشت به ۲۰ درصد در اواسط خرداد کاهش یافته است.

به گزارش ایرنا، حسن روحانی که روز شنبه، ۲۴ خرداد، در جلسه ستاد ملی کرونا سخن می‌گفت، این وضعیت را «نگران‌کننده» خواند و گفت: «اگر همکاری مردم نباشد و سلامت مردم به خطر بیفتد، مجبوریم همه محدودیت‌ها را بازگردانیم.»

رئيس‌ جمهوری ایران با وجود هشدار درباره کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد که محدودیت فعالیت تالارهای پذیرایی کاهش می‌یابد و کتابخانه‌های عمومی و قهوه‌خانه‌ها بازگشایی می‌شوند.

روحانی همچنین با اشاره به گزارش‌های ارائه شده درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مکان‌های مذهبی پر رفت و آمد گفت که وضعیت حرم امام رضا در مشهد «امیدوارکننده» نبود و مسئولان محلی باید تلاش کنند تا استان خراسان رضوی وارد پیک [نقطه اوج] نشود.

او همچنین با واگذاری اختیارات به برخی استانداران برای اعمال محدودیت‌ها موافقت کرد و گفت این اختیارات محدود به «قرمز بودن شرایط» است.

رئيس جمهوری ایران پیش از این بارها با واگذاری اختیارات به مقام‌های اجرایی استان‌ها برای تصمیم‌گیری درباره بحران کرونا مخالفت کرده بود.

Radio Eram

FREE
VIEW