ربیعی: در شروع نیمه دوم از استقلال بهتر بودیم/ در زدن ضربات آخر اشتباه داشتیم

ربیعی: در شروع نیمه دوم از استقلال بهتر بودیم/ در زدن ضربات آخر اشتباه داشتیم سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از عملکرد تیمش در نیمه اول برابر استقلال رضایت ندارد. به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر استقلال بیان کرد: به تیم و کادر فنی استقلال این پیروزی را تبریک می‌گویم. هدف ما در نیمه اول این بود که صفر - صفر از زمین بیرون بیاییم اما عملکرد خوبی نداشتیم و از تیمم در نیمه اول راضی نیستم. در نیمه دوم با اینکه بهتر شروع کردیم، گل‌ خوردیم. اگر از موقعیت‌های ابتدایی نیمه دوم استفاده می‌کردیم شاید شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد. وقتی گل را خوردیم، با نفرات زیادی در حمله بودیم که روی یک اشتباه فردی ضد حمله خوردیم و گل دوم را دریافت کردیم. او ادامه داد: بازی اول تیم بود و نیاز به هماهنگی بیشتر و ترمیم نقاط ضعف داریم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. مطمئنم در مسیری که رو به جلو می‌رویم، این نوسانات را هم داریم. امیدوارم که بتوانیم در شرایط بهتری قرار بگیریم. می‌دانیم که تیم استقلال، تیم بهتر و بزرگ‌تری است. به عنوان تیمی که تازه به ..

ربیعی: در شروع نیمه دوم از استقلال بهتر بودیم/ در زدن ضربات آخر اشتباه داشتیم

ربیعی: در شروع نیمه دوم از استقلال بهتر بودیم/ در زدن ضربات آخر اشتباه داشتیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از عملکرد تیمش در نیمه اول برابر استقلال رضایت ندارد.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر استقلال بیان کرد: به تیم و کادر فنی استقلال این پیروزی را تبریک می‌گویم. هدف ما در نیمه اول این بود که صفر – صفر از زمین بیرون بیاییم اما عملکرد خوبی نداشتیم و از تیمم در نیمه اول راضی نیستم. در نیمه دوم با اینکه بهتر شروع کردیم، گل‌ خوردیم. اگر از موقعیت‌های ابتدایی نیمه دوم استفاده می‌کردیم شاید شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد. وقتی گل را خوردیم، با نفرات زیادی در حمله بودیم که روی یک اشتباه فردی ضد حمله خوردیم و گل دوم را دریافت کردیم.

او ادامه داد: بازی اول تیم بود و نیاز به هماهنگی بیشتر و ترمیم نقاط ضعف داریم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. مطمئنم در مسیری که رو به جلو می‌رویم، این نوسانات را هم داریم. امیدوارم که بتوانیم در شرایط بهتری قرار بگیریم. می‌دانیم که تیم استقلال، تیم بهتر و بزرگ‌تری است. به عنوان تیمی که تازه به لیگ برتر آمده این فضا را درک می‌کنیم. بازی امروز نکات خوبی هم برای تیم ما داشت. توانستیم در موقعیت‌های استقلال را تحت فشار بگذاریم ولی در زدن ضربات آخر و پاس‌های نهایی اشتباه داشتیم.

انتهای پیام