خانه / بالا / راه حل پاپ فرانسیس برای اسکان پناهجویان در اروپا

راه حل پاپ فرانسیس برای اسکان پناهجویان در اروپا

براساس اظهارات پاپ فرانسیس، چالش های ناشی از ورود پناهجویان به اروپا فقط با گفتگو قابل حل شدن است، وی در اینباره راه حلی نیز ارائه داده است.

«محبت نیوز»- پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان روز جمعه ۱۸ مرداد در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی “لا استامپا” تاکید کرد که در بالاترین جایگاه، حق زندگی قرار دارد که نباید “هرگز مورد غفلت” قرار گیرد.

به گزارش دویچه وله، پاپ در مورد تقسیم و ادغام مهاجرین در اروپا گفت که از جمله آنها (پناهجویان و مهاجران) باید در کشور هایی تقسیم شوند که در آنجا مناطقی تخلیه شده و یا با نسبت کم جمعیتی وجود دارد و جمعیت کم این مناطق به صورت معضلی برای آنان درآمده است.

پاپ توضیح داد که در آنجا ها می توان مهاجرین را اسکان داد تا این مکان ها باردیگر احیا شوند. وی درباره فوائد این مساله بخصوص در زمینه کشاورزی و دامپروری نیز توضیحاتی ارائه کرد.

پاپ افزود که برای پایان دادن به فرار از جنگ ها، باید تلاش ها در راستای صلح تقویت شوند. پاپ از جامعه جهانی خواست که برای مبارزه با مهاجرت ناشی از فقر و گرسنگی به خصوص از آفریقا، به سرمایه گذاری ها نیاز است تا انسان ها در آنجا کمک شوند که خود مشکلات شان را حل کنند.

رهبر کاتولیک های جهان از چهار اصل اساسی در برخورد با مهاجرین را یادآوری کرد: آنها باید پذیرفته شوند، همراهی شوند، مورد حمایت قرار گیرند و ادغام شوند.

همچنین بررسی کنید

آنچه نظام از «حوزه‌‌های علمیه» می‌‎خواهد: تربیت طلاب همتراز انقلاب!

محور سخنرانی‌‌های حوزویان در آغاز سال تحصیلی ۹۸ بر لزوم تربیت «طلبه در تراز انقلاب …

اکثر کانادایی ها از قانون منع استفاده از «نمادهای مذهبی» حمایت کردند

در حالی که “جاستین ترودو” تصویب قانون ممنوعیت استفاده از نمادهای مذهبی و بخصوص حجاب …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super