رئیس پلیس تهران از بازداشت بیش از هزار «قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر» در تهران خبر داد

رئیس پلیس تهران از بازداشت بیش از هزار «قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر» در تهران خبر داد رئیس پلیس تهران روز دوشنبه ۲۱ مهر از «انهدام» شش باند مواد مخدر و کشف بیش از دو هزار کیلو مواد مخدر طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد. به‌گفته حسین رحیمی، عملیات کشف و انهدام اخیر در قالب هفتمین طرح پلیس مبارزه با مواد مخدر و با «اخذ ۱۹۶ حکم قضایی برای قاچاقچیان عمده و خرده‌فروشان» در تهران انجام شده است. رئیس پلیس تهران همچنین از بازداشت «۲۴ قاچاقچی عمده» و نیز «یک‌هزار و ۲۶۳ خرده‌فروش مواد مخدر» خبر داد و افزود: «از ابتدای سال تا کنون حدود ۱۷ تن مواد مخدر را کشف کردیم و ۱۷ باند بزرگ مواد مخدر منهدم شدند.» بر اساس آخرین آمار رسمی که اسکندر مؤمنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران، در ۲۱ تیرماه امسال ارائه کرد، بین ۶۰ تا ۱۰۰ هزار معتاد متجاهر در ایران وجود دارد که ۱۵ هزار نفر از آنها در تهران زندگی می‌کنند. بنا به آمار رسمی مقام‌های دولت ایران، در حال حاضر تعداد کل معتادان در ایران بیش از دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر است. گزارش‌های رسمی قوه قضاییه نیز حاکی است که محکومیت ۳۸ درصد از ۲۱۱ هزار نفر زندانی د..

رئیس پلیس تهران از بازداشت بیش از هزار «قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر» در تهران خبر داد حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران

رئیس پلیس تهران روز دوشنبه ۲۱ مهر از «انهدام» شش باند مواد مخدر و کشف بیش از دو هزار کیلو مواد مخدر طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

به‌گفته حسین رحیمی، عملیات کشف و انهدام اخیر در قالب هفتمین طرح پلیس مبارزه با مواد مخدر و با «اخذ ۱۹۶ حکم قضایی برای قاچاقچیان عمده و خرده‌فروشان» در تهران انجام شده است.

رئیس پلیس تهران همچنین از بازداشت «۲۴ قاچاقچی عمده» و نیز «یک‌هزار و ۲۶۳ خرده‌فروش مواد مخدر» خبر داد و افزود: «از ابتدای سال تا کنون حدود ۱۷ تن مواد مخدر را کشف کردیم و ۱۷ باند بزرگ مواد مخدر منهدم شدند.»

بر اساس آخرین آمار رسمی که اسکندر مؤمنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران، در ۲۱ تیرماه امسال ارائه کرد، بین ۶۰ تا ۱۰۰ هزار معتاد متجاهر در ایران وجود دارد که ۱۵ هزار نفر از آنها در تهران زندگی می‌کنند.

بنا به آمار رسمی مقام‌های دولت ایران، در حال حاضر تعداد کل معتادان در ایران بیش از دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر است.

گزارش‌های رسمی قوه قضاییه نیز حاکی است که محکومیت ۳۸ درصد از ۲۱۱ هزار نفر زندانی در ایران مربوط به «جرایم مواد مخدر» است که به طور عمده به تولید و خرید و فروش مواد مخدر مربوط می‌شود.