رئیس فدراسیون بوکس: با این قیمت ارز، آینده اعزام‌ها روشن نیست

رئیس فدراسیون بوکس: با این قیمت ارز، آینده اعزام‌ها روشن نیست رئیس فدراسیون بوکس گفت: با این قیمت ارز نمی‌توانم به آینده اعزام‌های ورزشی خوشبین باشیم. حسین ثوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جریان برگزاری اردوی تیم ملی بوکس جوانان، توضیح داد: قبل از اینکه بوکسورهای مد نظر کادر فنی وارد اردو بشوند، همگی تست دادند تا نسبت به سلامتی آن‌ها اطمینان حاصل کنیم. او ادامه داد: یکسری برنامه‌ هم برای جلوگیری از ابتلای این بوکسورها در جریان تمرینات داشته‌ایم. از جمله این برنامه‌ها ضد عفونی کردن محل اسکان بوکسورها، رعایت فاصله اجتماعی در تمرینات و ... بوده است. رئیس فدراسیون بوکس ایران افزود: تمرینات بوکسورها نیز اکثرا در فضای باز هست و روی چمن استادیوم شهر سنندج برگزار می‌شود تا حداقل نکات بهداشتی رعایت شود. واقعا جز این هم چاره‌ای نداریم، یا باید بی‌خیال تمرینات و تیم ملی شویم یا شرایط را رصد کنیم تا بوکسورهای ملی‌ پوش انتخاب شوند. او در پاسخ به این سوال که تمرینات به صورت متمرکز در یک استان ادامه خواهد داشت؟ توضیح داد: بعد از این اردو سعی می‌کنیم تمرینات بوکس..

رئیس فدراسیون بوکس: با این قیمت ارز، آینده اعزام‌ها روشن نیست

رئیس فدراسیون بوکس: با این قیمت ارز، آینده اعزام‌ها روشن نیست

رئیس فدراسیون بوکس گفت: با این قیمت ارز نمی‌توانم به آینده اعزام‌های ورزشی خوشبین باشیم.

حسین ثوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جریان برگزاری اردوی تیم ملی بوکس جوانان، توضیح داد: قبل از اینکه بوکسورهای مد نظر کادر فنی وارد اردو بشوند، همگی تست دادند تا نسبت به سلامتی آن‌ها اطمینان حاصل کنیم.

او ادامه داد: یکسری برنامه‌ هم برای جلوگیری از ابتلای این بوکسورها در جریان تمرینات داشته‌ایم. از جمله این برنامه‌ها ضد عفونی کردن محل اسکان بوکسورها، رعایت فاصله اجتماعی در تمرینات و … بوده است.

رئیس فدراسیون بوکس ایران افزود: تمرینات بوکسورها نیز اکثرا در فضای باز هست و روی چمن استادیوم شهر سنندج برگزار می‌شود تا حداقل نکات بهداشتی رعایت شود. واقعا جز این هم چاره‌ای نداریم، یا باید بی‌خیال تمرینات و تیم ملی شویم یا شرایط را رصد کنیم تا بوکسورهای ملی‌ پوش انتخاب شوند.

او در پاسخ به این سوال که تمرینات به صورت متمرکز در یک استان ادامه خواهد داشت؟ توضیح داد: بعد از این اردو سعی می‌کنیم تمرینات بوکسورها در استان‌های خودشان ادامه پیدا کند. در این اردوی اول تنها می‌خواستیم ترکیب اصلی را پیدا کنیم و بعد از آن بوکسورها باید در استان‌ها خودشان تمرین کنند. سعی می‌کنیم کم‌تر در اردوهای جمعی باشند.

ثوری در مورد شرایط مالی فدراسیون برای اعزام بوکسورها نیز گفت: اعزام نه تنها برای فدراسیون بوکس، بلکه برای همه فدراسیون‌ها مشکل است. امیدوارم مسئولان کشور فکری اساسی برای اعزام‌ها کنند. ما مسابقات انتخابی المپیک را پیش رو داریم و حداقل چند دیدار تدارکاتی هم برای حضور در المپیک لازم داریم که با این شرایط آینده روشنی برای اعزام‌های ورزشی نمی‌بینم. امیدوارم مسئولان فکر اساسی برای تامین ارز جهت اعزام‌ها کنند.

انتهای پیام