خانه / بالا / رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم فشار خون «سلطان شکر» را چک کرد!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم فشار خون «سلطان شکر» را چک کرد!

برای چک کردن فشار خون یک مرجع تقلید، ریاست دانشگاه علوم پزشکی به دفتر کار وی رفته که مصداق دنیاپرستی و عافیت ‏طلبی است و این در حالیست که روحانیون در ایران ادعا می‎کنند در مقابل این خصوصیات دنیوی ایستاده‌اند!

«محبت نیوز»- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم فشار خون آیت‎الله ناصر مکارم شیرازی ملقب به «سلطان شکر» را چک کرد. این خبری بود که سه‎شنبه ۲۱ خرداد «قم نیوز» منتشر کرد.
توجه به بهداشت و سلامت جسمی و روحی از حقوق افراد است اما برخورداری از امکان این مراقبت‎ها باید براساس عدالت و بدون تبعیض باشد.
انتشار این خبر که بازتاب زیادی در شبکه‎های اجتماعی داشت از چند نظر قابل توجه است.
درحالی‎که هزینه‎های بالای درمان و سلامت و همینطور کمبود امکانات پزشکی به خصوص در شهرهای کوچک یکی از اصلی‎ترین دغدغه‎های مردم کشور است حالا برای چک کردن فشار خون یک مرجع تقلید، ریاست دانشگاه علوم پزشکی به دفتر کار وی رفته که مصداق دنیاپرستی و عافیت ‏طلبی است و این در حالیست که روحانیون در ایران ادعا می‎کنند در مقابل این خصوصیات دنیوی ایستاده‌اند!

اواخر پاییز سال ۱۳۹۶ آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی رییس پیشین مجمع تشخیص مصلحت نظام بی‌ سر و صدا برای معالجه به آلمان سفر کرد. گرچه ابتدا سفر او را تکذیب کردند اما به قول معروف «ماه پشت ابر نماند» و مدتی بعد لو رفت که هاشمی شاهرودی در کلینیک تخصصی مغز و اعصاب پروفسور مجید سمیعی در هانوفر بستری شده است. درمان‎ها فایده نداشت و او یک سال بعد مُرد.
زمستان سال ۱۳۹۷ نیز آیت‎الله محمدعلی موسوی جزایری نماینده علی خامنه‎ای در خوزستان و از اعضای خبرگان برای معالجه مخفیانه به لندن سفر کرد. پس از آن‎که سفر او به انگلیس آشکار شد و تصویر وی در فرودگاه «هیثرو» لندن لو رفت گفت، «من در چند جا سخنرانی کردم و به من پیشنهاد شد به علت بیماری که داشتم معاینه هم شوم، فقط یک بار در مطب پزشک معاینه شدم ولی در بیمارستان بستری نشدم!»
گزارش‎ها حاکیست فرزندان و همسر علی خامنه‎ای نیز برای درمان به انگلیس مراجعه می‎کنند. مجتبی خامنه‌ای سال ۱۳۷۸ با زهرا دومین دختر غلامعلی حداد عادل ازدواج کرد و از او دو فرزند پسر و یک دختر دارد. گزارش‏های زیادی در آرشیو رسانه‎ها هست که از سفر مجتبی و خانواده به انگلیس برای معالجه پرده می‏دارد.

همچنین بررسی کنید

حمایت وزارت دادگستری آمریکا از گشایش یک مسجد در میشیگان

یک گروه از مسلمان در شکایتی مقام های ایالت میشیگان را متهم کردند که به …

نمایش مجسمه نجات‌یافته کلیسای نوتردام

پنج ماه پس از حادثه آتش‌سوزی کلیسای نوتردام، مجسمه خروس مسی که پیش‌تر بر روی …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super