رئال مادرید توافق با لائوتارو را رد کرد

رئال مادرید توافق با لائوتارو را رد کرد باشگاه رئال مادرید قصد ندارد با مهاجم اینتر قرارداد امضا کند. به گزارش ایسنا، توافق رئال مادرید با لائوتارو مارتینس خبری بود که امروز بعد از ظهر اسپورت مدیاست منتشر کرد. با این حال خیلی زود نشریه ABC اسپانیا به نقل از باشگاه رئال مادرید این موضوع را رد کرد. مدیا ست مدعی شده بود که تیم مادریدی حاضر است برای هر فصل به مهاجم آرژانتینی اینتر هشت میلیون یورو بدهد. به نوشته موندو دپورتیوو، بر این اساس فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی همچنان با بازیکنی قرارداد امضا نخواهد کرد که مهمترین دلیلش بحران اقتصادی به وجود آمده از همه گیری کرونا است‌. او به جوانان ارزشمندی همچون فده والورده، مارتین اودگارد، رودریگو و وینیسیوس اعتماد خواهد کرد. ارزش لائوتارو مارتینس نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو است. آنتونیو کونته با فروش این بازیکن می تواند پول مورد نیاز برای خرید انگولو کانته (هافبک چلسی) را به دست آورد. بارسلونا یکی از تیم هایی بود که می خواست از مهاجم آرژانتینی به عنوان جانشین لوییس سوارس بهره ببرد اما در هفته های اخیر ..

رئال مادرید توافق با لائوتارو را رد کرد

رئال مادرید توافق با لائوتارو را رد کرد

باشگاه رئال مادرید قصد ندارد با مهاجم اینتر قرارداد امضا کند.

به گزارش ایسنا، توافق رئال مادرید با لائوتارو مارتینس خبری بود که امروز بعد از ظهر اسپورت مدیاست منتشر کرد. با این حال خیلی زود نشریه ABC اسپانیا به نقل از باشگاه رئال مادرید این موضوع را رد کرد. مدیا ست مدعی شده بود که تیم مادریدی حاضر است برای هر فصل به مهاجم آرژانتینی اینتر هشت میلیون یورو بدهد.

به نوشته موندو دپورتیوو، بر این اساس فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی همچنان با بازیکنی قرارداد امضا نخواهد کرد که مهمترین دلیلش بحران اقتصادی به وجود آمده از همه گیری کرونا است‌. او به جوانان ارزشمندی همچون فده والورده، مارتین اودگارد، رودریگو و وینیسیوس اعتماد خواهد کرد.

ارزش لائوتارو مارتینس نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو است. آنتونیو کونته با فروش این بازیکن می تواند پول مورد نیاز برای خرید انگولو کانته (هافبک چلسی) را به دست آورد.

بارسلونا یکی از تیم هایی بود که می خواست از مهاجم آرژانتینی به عنوان جانشین لوییس سوارس بهره ببرد اما در هفته های اخیر احتمال انتقال این بازیکن کم شده است و دیگر بعید به نظر می رسد لائوتارو بتواند با لیونل مسی هم‌بازی شود.

انتهای پیام