دی بروین: انتقاد که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند

دی بروین: انتقاد که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک از بازی های مداوم در دو سال گذشته گله کرد. به گزارش ایسنا به نقل اسکای اسپورت، کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی که به عنوان بهترین بازیکن فصل قبل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد با انتقاد از بازی های مداوم گفت: الان ۲ سال است که به طور مداوم بازی می کنم و استراحت نداشتم. در تابستان فقط ۹ روز تعطیل بودم و نتوانستم ریکاوری کنم. زمانی که فوتبال متوقف شده بود همسرم باردار بود و نتوانستم استراحت کنم. هر انتقادی که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند و باید با این مسائل کنار بیایند. من هم زندگی شخصی خود را دارم و دوست دارم مدتی استراحت کنم تا بدنم آماده بازی ها شود. ما مرتب در حال بازی کردن هستیم و کسی به وضعیت موجود فوتبالیست ها توجهی ندارد. رقابت های باشگاهی و ملی در فوتبال اروپا بدون وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت فشرده در حال برگزاری است تا فرصت کافی برای برگزاری یورو ۲۰۲۰ در تابستان باشد. انتهای پیام

دی بروین: انتقاد که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند

دی بروین: انتقاد که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند

هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک از بازی های مداوم در دو سال گذشته گله کرد.

به گزارش ایسنا به نقل اسکای اسپورت، کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی که به عنوان بهترین بازیکن فصل قبل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد با انتقاد از بازی های مداوم گفت: الان ۲ سال است که به طور مداوم بازی می کنم و استراحت نداشتم. در تابستان فقط ۹ روز تعطیل بودم و نتوانستم ریکاوری کنم. زمانی که فوتبال متوقف شده بود همسرم باردار بود و نتوانستم استراحت کنم. هر انتقادی که می کنیم می گویند فوتبالیست ها درآمد زیادی دارند و باید با این مسائل کنار بیایند. من هم زندگی شخصی خود را دارم و دوست دارم مدتی استراحت کنم تا بدنم آماده بازی ها شود. ما مرتب در حال بازی کردن هستیم و کسی به وضعیت موجود فوتبالیست ها توجهی ندارد.

رقابت های باشگاهی و ملی در فوتبال اروپا بدون وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت فشرده در حال برگزاری است تا فرصت کافی برای برگزاری یورو ۲۰۲۰ در تابستان باشد.

انتهای پیام