دیدار دوستانه ژاپن با کامرون و ساحل عاج در ماه آینده

دیدار دوستانه ژاپن با کامرون و ساحل عاج در ماه آینده تیم ملی فوتبال ژاپن ماه آینده دو دیدار دوستانه برابر کامرون و ساحل عاج برگزار خواهد کرد. به گزارش ایسنا، با اعلام سایت فدراسیون فوتبال ژاپن، این کشور در ماه آینده دو دیدار دوستانه برگزار خواهد کرد تا تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از ماه ها در رقابت های ملی به میدان برود. بر این اساس سامورایی ها ابتدا برابر کامرون و سپس برابر ساحل عاج در شهر اوترخت هلند دیدار خواهند کرد. با توجه به بسته بودن مرز ژاپن به دلیل شیوع ویروس کرونا، این دو دیدار در شهر اوترخت هلند برگزار می شود تا با توجه به لغو بازی های انتخابی جام جهانی قطر در آسیا که به سال آینده میلادی موکول شده است، تیم ملی ژاپن در دیدارهای دوستانه خود به میدان برود. انتهای پیام

دیدار دوستانه ژاپن با کامرون و ساحل عاج در ماه آینده

دیدار دوستانه ژاپن با کامرون و ساحل عاج در ماه آینده

تیم ملی فوتبال ژاپن ماه آینده دو دیدار دوستانه برابر کامرون و ساحل عاج برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، با اعلام سایت فدراسیون فوتبال ژاپن، این کشور در ماه آینده دو دیدار دوستانه برگزار خواهد کرد تا تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از ماه ها در رقابت های ملی به میدان برود.

بر این اساس سامورایی ها ابتدا برابر کامرون و سپس برابر ساحل عاج در شهر اوترخت هلند دیدار خواهند کرد.

با توجه به بسته بودن مرز ژاپن به دلیل شیوع ویروس کرونا، این دو دیدار در شهر اوترخت هلند برگزار می شود تا با توجه به لغو بازی های انتخابی جام جهانی قطر در آسیا که به سال آینده میلادی موکول شده است، تیم ملی ژاپن در دیدارهای دوستانه خود به میدان برود.

انتهای پیام