دیدار بایرن و شالکه با حضور تماشاگران

دیدار بایرن و شالکه با حضور تماشاگران طبق اعلام فدراسیون فوتبال آلمان و با موافقت شهردار مونیخ دیدار بایرن مونیخ با شالکه در آلیانس آره نا با حضور تماشاگران برگزار می شود. به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، بایرن مونیخ در فصل جدید رقابت های بوندسلیگا جمعه در آلیانس آره نا به مصاف شالکه خواهد رفت. باوجود آنکه شمار مبتلایان به کرونا در شهر مونیخ در حال افزایش است اما شهردار این شهر با حضور تماشاگران موافقت کرد. شهردار مونیخ تاکید کرد که ۷۵۰۰ هوادار می توانند بازی بایرن و شالکه را از نزدیک تماشا کنند. این دیدار بازی آغازین بوندسلیگا است و به میزبانی بایرن مدافع عنوان قهرمانی برگزار خواهد شد. فدراسیون فوتبال آلمان مقرر کرده بود که هر تیمی می تواند از ۲۰ درصد ظرفیت ورزشگاه خانگی خود برای حضور تماشاگران بهره گیرد با این حال بایرن در دیدار افتتاحیه تنها می تواند از ۱۰ درصد ظرفیت آلیانس آره ها برای تماشاگران بهره گیرد. بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها بهترین اتفاق ممکن در لیگ های مختلف در سراسر جهان است. در لیگ فرانسه هم بازی ها با حضور محدود تماشاگران برگزار می شود. انتهای پیام

دیدار بایرن و شالکه با حضور تماشاگران

دیدار بایرن و شالکه با حضور تماشاگران

طبق اعلام فدراسیون فوتبال آلمان و با موافقت شهردار مونیخ دیدار بایرن مونیخ با شالکه در آلیانس آره نا با حضور تماشاگران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، بایرن مونیخ در فصل جدید رقابت های بوندسلیگا جمعه در آلیانس آره نا به مصاف شالکه خواهد رفت.

باوجود آنکه شمار مبتلایان به کرونا در شهر مونیخ در حال افزایش است اما شهردار این شهر با حضور تماشاگران موافقت کرد.

شهردار مونیخ تاکید کرد که ۷۵۰۰ هوادار می توانند بازی بایرن و شالکه را از نزدیک تماشا کنند.

این دیدار بازی آغازین بوندسلیگا است و به میزبانی بایرن مدافع عنوان قهرمانی برگزار خواهد شد.

فدراسیون فوتبال آلمان مقرر کرده بود که هر تیمی می تواند از ۲۰ درصد ظرفیت ورزشگاه خانگی خود برای حضور تماشاگران بهره گیرد با این حال بایرن در دیدار افتتاحیه تنها می تواند از ۱۰ درصد ظرفیت آلیانس آره ها برای تماشاگران بهره گیرد.

بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها بهترین اتفاق ممکن در لیگ های مختلف در سراسر جهان است. در لیگ فرانسه هم بازی ها با حضور محدود تماشاگران برگزار می شود.

انتهای پیام