دومین شکست پیاپی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه؛ ۵ اخراجی در یک بازی!

دومین شکست پیاپی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه؛ ۵ اخراجی در یک بازی! پاری سن ژرمن در حساس‌ترین دیدار هفته سوم لیگ فرانسه به مصاف مارسی رفت که این دیدار با یک گل به سود مارسی به پایان رسید تا بدترین شروع پاری سن ژرمن با دو شکست پیاپی در لیگ فرانسه به ثبت برسد. به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ فرانسه ۷ دیدار برگزار شد. در حساس‌ترین بازی پاری سن ژرمن به مصاف مارسی رفت. این دیدار پر برخورد و فیزیکی در نهایت با یک گل به سود مارسی به پایان رسید. این دیدار خشن‌ترین بازی چند سال اخیر لقب گرفت تا جایی که ۵ بازیکن اخراجی داشت. سه بازیکن از پاری سن ژرمن و دو بازیکن از مارسی اخراج شدند. نیمار یکی از اخراجی‌های PSG بود که در دقیقه ۹۹ اخراج شد. پاری سن ژرمن در هفته نخست لیگ فرانسه به خاطر حضور در لیگ قهرمانان اروپا به میدان نرفت و در هفته دوم تن به شکست داد. این دومین شکست پیاپی برای پاری سن ژرمن است و شرایط برای تیم بسیار سخت شده است و حتی احتمال برکناری توماس توخل هم وجود دارد. نتایج دیگر دیدارها لیل یک – متز صفر موناکو ۲- نانت یک دیژون صفر- برس ۲ آنژه یک - رنس صفر نیم المپیک ۲- رن ۴ لوری..

دومین شکست پیاپی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه؛ ۵ اخراجی در یک بازی!

دومین شکست پیاپی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه؛ ۵ اخراجی در یک بازی!

پاری سن ژرمن در حساس‌ترین دیدار هفته سوم لیگ فرانسه به مصاف مارسی رفت که این دیدار با یک گل به سود مارسی به پایان رسید تا بدترین شروع پاری سن ژرمن با دو شکست پیاپی در لیگ فرانسه به ثبت برسد.

به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ فرانسه ۷ دیدار برگزار شد.

در حساس‌ترین بازی پاری سن ژرمن به مصاف مارسی رفت. این دیدار پر برخورد و فیزیکی در نهایت با یک گل به سود مارسی به پایان رسید.

این دیدار خشن‌ترین بازی چند سال اخیر لقب گرفت تا جایی که ۵ بازیکن اخراجی داشت. سه بازیکن از پاری سن ژرمن و دو بازیکن از مارسی اخراج شدند. نیمار یکی از اخراجی‌های PSG بود که در دقیقه ۹۹ اخراج شد.

پاری سن ژرمن در هفته نخست لیگ فرانسه به خاطر حضور در لیگ قهرمانان اروپا به میدان نرفت و در هفته دوم تن به شکست داد.

این دومین شکست پیاپی برای پاری سن ژرمن است و شرایط برای تیم بسیار سخت شده است و حتی احتمال برکناری توماس توخل هم وجود دارد.

نتایج دیگر دیدارها

لیل یک – متز صفر

موناکو ۲- نانت یک

دیژون صفر- برس ۲

آنژه یک – رنس صفر

نیم المپیک ۲- رن ۴

لوریان ۲- لانس ۳ رن

در جدول رده‌بندی لیگ فرانسه رن با ۷ امتیاز در صدر قرار دارد. موناکو و لیل هم ۷ امتیازی هستند.

انتهای پیام