“دومینیک تیم” قهرمان تنیس اپن آمریکا شد

"دومینیک تیم" قهرمان تنیس اپن آمریکا شد تنیسور اتریشی با شکست الکساندر زروف برای نخستین بار فاتح اپن آمریکا شد. به گزارش ایسنا، فینال تنیس اپن آمریکا در بخش مردان بامداد دوشنبه بین دومینیک تیم و الکساندر زورف برگزار شد و پس از چهار ساعت رقابت تنیسور اتریشی با یک بازگشت تماشایی توانست با پیروزی ۳ بر ۲ برای نخستین بار قهرمان این رقابت‌ها شود. تیم با پیروزی بازی را آغاز کرد و یک بر صفر پیش افتاد اما زورف خیلی زود قدرت خود را نشان داد. تنیسور آلمانی با سروهای خوب خود نتیجه را ۳ بر صفر کرد. تیم گیم چهارم را به نفع خود اختصاص داد اما هرگز نتوانست مقابل برتری زورف کاری انجام دهد. او سپس سه گیم دیگر را از دست داد و در ست نخست ۶ بر ۲ شکست خورد. برتری زورف ادامه داشت. تنیسور آلمانی باز هم با سروهای خوب خیلی زود نتیجه را به نفع خود کرد و ۵ بر یک از مرد شماره سه جهان پیش افتاد. در حالی که به نظر می رسید این تنیسور گیم بعدی را هم پیروز شود و برنده ست دوم لقب بگیرد، تیم به بازی برگشت و تا یک قدمی تساوی پیش رفت اما نتوانست به هدفش برسد و زورف با نتیجه ۶ بر ۴ در ست دوم هم پیروز شد. شروع ست سوم، ..

"دومینیک تیم" قهرمان تنیس اپن آمریکا شد

"دومینیک تیم" قهرمان تنیس اپن آمریکا شد

تنیسور اتریشی با شکست الکساندر زروف برای نخستین بار فاتح اپن آمریکا شد.

به گزارش ایسنا، فینال تنیس اپن آمریکا در بخش مردان بامداد دوشنبه بین دومینیک تیم و الکساندر زورف برگزار شد و پس از چهار ساعت رقابت تنیسور اتریشی با یک بازگشت تماشایی توانست با پیروزی ۳ بر ۲ برای نخستین بار قهرمان این رقابت‌ها شود.

تیم با پیروزی بازی را آغاز کرد و یک بر صفر پیش افتاد اما زورف خیلی زود قدرت خود را نشان داد. تنیسور آلمانی با سروهای خوب خود نتیجه را ۳ بر صفر کرد. تیم گیم چهارم را به نفع خود اختصاص داد اما هرگز نتوانست مقابل برتری زورف کاری انجام دهد. او سپس سه گیم دیگر را از دست داد و در ست نخست ۶ بر ۲ شکست خورد.

برتری زورف ادامه داشت. تنیسور آلمانی باز هم با سروهای خوب خیلی زود نتیجه را به نفع خود کرد و ۵ بر یک از مرد شماره سه جهان پیش افتاد. در حالی که به نظر می رسید این تنیسور گیم بعدی را هم پیروز شود و برنده ست دوم لقب بگیرد، تیم به بازی برگشت و تا یک قدمی تساوی پیش رفت اما نتوانست به هدفش برسد و زورف با نتیجه ۶ بر ۴ در ست دوم هم پیروز شد.

شروع ست سوم، مانند دو ست دیگر بود و زورف ۲ بر یک پیش افتاد. با این حال تیم با یک بریک و پیروزی در گیم دیگر توانست از حریفش ۳ بر ۲ پیش بیفتد. در ادامه رقابت نزدیک دو تنیسور دیده شد و نتیجه ۴ بر ۴ شد. تیم که نسبت به قبل خیلی بهتر عمل می کرد دو گیم بعدی را به خود اختصاص داد تا بالاخره در یک ست پیروز شود (۶ بر ۴).

مرد شماره سه جهان با پیروزی ست چهارم را شروع کرد. در ادامه زورف بازی را مساوی کرد اما تیم دوباره یک گیم دیگر به خود اختصاص داد تا برای نخستین بار ۲ بر یک پیش بیفتد. تنیسور اتریشی در گیم بعدی هم پیروز شد اما دوباره زورف همه چیز را برابر کرد. با این حال تیم توانست با یک نمایش عالی در سه گیم پیاپی حریفش را شکست دهد و با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز ست چهارم شود.

رقابت جذاب دو تنیسور در ست پایانی به اوج خود رسید. در شروع زورف و تیم با دو بر یک نتیجه یک بر یک را رقم زدند. گیم سوم با پیروزی تنیسور آلمانی به پایان رسید اما دوباره تیم بازی را به تساوی رساند. در گیم هفتم بود که شرایط به نفع زورف پیش رفت و مرد شماره هفت جهان ۵ بر ۳ پیش افتاد. با توجه به این که سرو برای زورف بود تنیسور آلمانی تنها یک گیم با قهرمانی فاصله داشت اما تیم توانست در یک بازگشت نتیجه را ۶ بر ۵ به نفع خود کند. در گیم بعدی زورف پیروز شد تا قهرمان در تای بریک مشخص شود. باز هم زورف فرصت‌های خود را برای پیروزی از دست داد و با اشتباه هایی که داشت نتوانست برنده بازی شود. در مقابل تیم که آسیب دیده بود ناامید نشد و با پیروزی ۸ بر ۶ قهرمان اپن آمریکا ۲۰۲۰ شد. این نخستین گرند اسلم مرد شماره سه جهان بود.

انتهای پیام