دورتموند با ۷ غایب برابر لاتزیو

دورتموند با ۷ غایب برابر لاتزیو بوروسیا دورتموند با چند مصدوم و محروم به مصاف لاتزیو خواهد رفت. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در بازی نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لاتزیو خواهد رفت. کاروان دورتموند راهی رم شد تا این بازی حساس را برگزار کند اما لوسیان فاوره چند بازیکن خود را در این بازی در اختیار نخواهد داشت. در این بازی لوکاس پیشچگ سنگربان باتجربه لهستانی دورتموند به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه چشم نمی تواند بازی کند و مانوئل آکانجی باوجود بهبودی بعد از ابتلای به کرونا اجازه همراهی تیم را پیدا نکرد. امره چان هم به خاطر دو بازی محرومیت نمی تواند به میدان رود. در فهرست دورتموند چند بازیکن غایب دیگر هم وجود دارند. تورگان هازارد، نیکو شولز، مارسل اشملزر و دان اکسل زاگادو چهار بازیکن دیگری هستند که نمی توانند برابر لاتزیو به میدان روند تا نماینده آلمان با تیمی نصف و نیمه راهی شهر رم شود. انتهای پیام

دورتموند با ۷ غایب برابر لاتزیو

دورتموند با ۷ غایب برابر لاتزیو

بوروسیا دورتموند با چند مصدوم و محروم به مصاف لاتزیو خواهد رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در بازی نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لاتزیو خواهد رفت.

کاروان دورتموند راهی رم شد تا این بازی حساس را برگزار کند اما لوسیان فاوره چند بازیکن خود را در این بازی در اختیار نخواهد داشت.

در این بازی لوکاس پیشچگ سنگربان باتجربه لهستانی دورتموند به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه چشم نمی تواند بازی کند و مانوئل آکانجی باوجود بهبودی بعد از ابتلای به کرونا اجازه همراهی تیم را پیدا نکرد.

امره چان هم به خاطر دو بازی محرومیت نمی تواند به میدان رود.

در فهرست دورتموند چند بازیکن غایب دیگر هم وجود دارند. تورگان هازارد، نیکو شولز، مارسل اشملزر و دان اکسل زاگادو چهار بازیکن دیگری هستند که نمی توانند برابر لاتزیو به میدان روند تا نماینده آلمان با تیمی نصف و نیمه راهی شهر رم شود.

انتهای پیام